اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء و چالش امنیت در آن

- مهر 19, 1395 - 20:17 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8477

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء و چالش امنیت در آن

اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء و چالش امنیت در آن

هفته گذشته در مطلبی تحت عنوان ” اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء ” منتشر شد که به صورت اینفوگرافی به معرفی تکنولوژی اینترنت اشیاء پرداخته بود و البته به صورت مختصری هم به دغدغه امنیت در آن پرداخته بود. در همین راستا در این مطلب قصد داریم اینفوگرافی را به شما معرفی کنیم که به صورت کامل تر چالش امنیت در این فناوری نوظهور را مورد بررسی قرار داده است.پس در ادامه با ما همراه باشید.

فناوری اینترنت اشیاء که پیشتر مقاله کاملی در این خصوص در وبسایت مقاله آی تی منتشر شده است و میتوانید در این آدرس مشاهده کنید، در عین مفید بودن، با چالش های فراوانی نیز روبه رو است که یکی از مهمترین چالش های آن، موضوع امنیت و امکان نفوذ به این فناوری می باشد و از آنجایی که این تکنولوژی در بستر شبکه و اینترنت است پس مشخصاً راه های نفوذ زیادی به آن وجود دارد و همین عامل یکی از دلایل اصلی است که مبحث امنیت را به یکی از چالش های مهم در اینترنت اشیاء تبدیل کرده است.در همین راستا اینفوگرافی توسط تیم امنیتی کنش تک تهیه شده که به صورت کامل این موضوع را در فناوری اینترنت اشیاء مورد بررسی قرار داده است و از آنجایی که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، ما هم این اینفوگرافیک را با شما کاربران مقاله آی تی به اشتراک گذاشته ایم که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

(جهت مشاهده در سایز بزرگ تر بر روی آن کلیک کنید)

Security and internet of things

منبع : وبسایت کنش تک

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه