اینفوگرافیک : کدام زبان برنامه نویسی پیچیدگی بیشتری دارد؟

- مهر 5, 1395 - 19:02 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8419

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : کدام زبان برنامه نویسی پیچیدگی بیشتری دارد؟

اینفوگرافیک : کدام زبان برنامه نویسی پیچیدگی بیشتری دارد؟

هفته گذشته در اینفوگرافیکبرنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چه کار می کنند؟ ” شما را با کلیت برنامه نویسی آشنا کردیم و شما هم با کارهایی که برنامه نویسان انجام می دهند آشنا شدید.حال در اینفوگرافی این مطلب می خواهیم برای شما مشخص کنیم که کدام زبان برنامه نویسی ، نسبت به سایر زبان ها پیچیده تر است.پس در ادامه با ما همراه باشید.

اینفوگرافی که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم تحت عنوان کدام زبان برنامه نویسی پیچیدگی بیشتری دارد؟ شناخته می شود و همان طور که از نام آن پیداست، هدف، مشخص کردن پیچیده تری زبان برنامه نویسی موجود است.با توجه به اینکه چندین زبان برنامه نویسی وجود دارد، بررسی و تشخیص این زبان ها به هیچ عنوان کار آسانی نیست اما وبسایت Seerene با بررسی بیش از 400 میلیارد خط کد از زبان های مختلف، نتیجه به دست آمده از این بررسی را در قالب یک اینفوگرافیک منتشر کرده است که شما در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.علاوه بر این اینفوگرافیک، جهت افزایش اطلاعات خود در زمینه برنامه نویسی می توانید به اینفوگرافیک ” دنیای برنامه نویسی ” و ” ابتدا باید کدام زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم؟ ” مراجعه کنید.همچنین با مراجعه به مقالات و فیلم های آموزشی مرتبط با برنامه نویسی، به دانش خود در این زمینه بی افزایید.

کدام زبان برنامه نویسی پیچیده تر است؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه