تبلیغات در مقاله آی تی

بدون شک تبلیغات یکی از مؤثر ترین روش ها برای بازاریابی و فروش بیشتر و در نهایت کسب اعتبار است.در دنیای امروز تبلیغات در اینترنت و فضای مجازی یکی از بزرگترین مکان ها برای تبلیغ محسوب می شود. تبلیغات اینترنتی از ویژگی های متمایزی نسبت به سایر روش های تبلیغ کردن برخوردار است.

از جمله این تمایزات می توان به پایین بودن قیمت این روش تبلیغاتی اشاره کرد،وجود کاربران بسیار در دنیای اینترنت باعث می شود تا محصول شما با ارزان ترین قیمت به نمایش عده ی بسیاری از افراد و کاربران اینترنت درآید.

وبسایت مقاله آی تی هم از این قاعده مستنی نبوده و می تواند مکان بسیار مناسبی برای تبلیغات کالا و خدمات شما باشد. برخورداری از بازدید روزانه خوب و قیمت پایین تبلیغات از جمله مزیت های تبلیغ در این وبسایت است.

پنل های تبلیغاتی در سایت مقاله آی تی:

تبلیغات در قالب رپورتاژ آگهی:

در قالب یک مطلب تبلیغاتی در وبسایت منتشر خواهد شد و به صورت دائمی در وبسایت باقی خواهد ماند،همچنین بعد از انتشار در وبسایت در صفحات اجتماعی انی وبسایت نیز منتشر می شود.

تبلیغات بنری:

در وبسایت مقاله آی تی امکان درج بنرهای تبلیغاتی شما در سایزهای مختلف و جایگاه های مختلف وجود دارد. می توانید با رزرو جایگاه تبلیغاتی خود در بازه های 1 تا 12 ماهه، محتوای خود را به مخاطبین ما نمایش دهید.

بک لینک:

امکان ثبت بک لینک های موقت در بازه های 1 تا 12 ماهه در وبسایت مقاله آی تی موجود است. هدف از درج بک لینک، افزایش اعتبار صفحه مورد نظر در بین موتورهای جستجو می باشد. بک لینک های منتشر شده در وبسایت مقاله آی تی در جایگاه فوتر بوده و در تمام صفحات ثبت می شوند.

جهت اطلاع از قیمت و جایگاه تبلیغات از طریق ایمیل یا آیدی تلگرام با ما در ارتباط باشید.

it.research.ir@gmail.com

@itresearchir_support