0

اینفوگرافیک: ۷ نکته ایمیل مارکتینگ برای اینکه ایمیل هایتان را بیشتر باز کنند.

اینفوگرافیک: 7 نکته برای اینکه ایمیل هایتان را بیشتر باز کنند.
اینفوگرافیک: 7 نکته برای اینکه ایمیل هایتان را بیشتر باز کنند.

اینفوگرافیک: ۷ نکته برای اینکه ایمیل هایتان را بیشتر باز کنند.

ایمیل مارکتینگ یکی از مهمترین روش های بازاریابی دیجیتال محسوب می شود. اما کار به همین سادگی ها هم نیست. برای داشتن یک بازاریابی ایمیلی موفق لازم است تا نکاتی را رعایت کنیم. در این اینفوگرافی قرار است با هم ۷ نکته ای که با رعایت آن ها ایمیل های شما بیشتر باز می شوند و موجب تاثیرات مثبت در ایمیل مارکتینگ می شوند را بررسی کنیم. پس با ما همراه شوید.

در دنیای دیجیتال که میلیاردها کاربر در آن در حال فعالیت و گشت و گذار هستند، همانند دنیای واقعی بازار و تجارت وجود دارد و محصولات در آن خرید و فروش می شوند. به همین دلیل بازاریابی هم در دنیای مجازی یکی از مهمترین فعالیت ها برای جذب مشتری و مخاطب محسوب می شود. بازاریابی در دنیای دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی متفاوت است و از ابزارهای متفاوتی هم برای انجام این نوع بازاریابی استفاده می شود. همین موضوع سبب شده تا دیجیتال مارکتینگ خود شامل مجموعه ای از بازاریابی ها باشد. یکی از انواع بازاریابی هایی که در دنیای دیجیتال ذیل مقوله Digital Marketing انجام می شود، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ است.

مطلب مرتبط: اینفوگرافیک: آمارهای تکان دهنده در مورد ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (به انگلیسی: Email Marketing) به تکنیکی از بازاریابی دیجیتال گفته می شود که در آن از ایمیل به عنوان ابزار اصلی برای جذب مخاطب استفاده می شود. در این روش کاربران با عضویت در خبرنامه ها و ارسال خبرنامه های ایمیلی توسط کسب و کار ها، به عنوان مخاطب و مشتری جذب می شوند. برای آشنایی بیشتر با ایمیل مارکتینگ کتاب “آشنایی کامل با ایمیل مارکتینگ” را مطالعه کنید.

مشاهده  روزی روزگاری در سرزمین بازاریابی محتوا ...

برای موفقیت در بازاریابی ایمیلی باید به نکات مختلفی توجه کرد. یکی از مهمترین بخش ها برای جذب حداکثری مخاطب در این نوع بازاریابی این است که کاربران را ترغیب کنیم تا ایمیلی که ما برای آن ها ارسال کرده ایم را باز کنند. چرا که اگر ایمیل شما باز نشود و کاربر آن را مطالعه نکند، بدون شک در ایمیل مارکتینگ شکست خواهید خورد و هیچ مخاطبی هم جذب نخواهید کرد. پس توجه به نکاتی که به شما کمک می کنند تا ایمیل های ارسالیتان برای کاربران بیشتر باز شوند مهم است.

مطلب مرتبط: کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟

اما این نکات چه هستند؟ برای پی بردن به این نکات کافیست اینفوگرافی “۷ نکته برای اینکه ایمیل هایتان را بیشتر باز کنند” مطالعه کنید. در این اینفوگرافی مهمترین نکاتی که با رعایت کردن آن ها می توانید مخاطبان بیشتری را به کمک ایمیل مارکتینگ جذب کنید ذکر شده اند. پس اگر به دنبال یک بازاریابی ایمیلی موفق هستید حتما این نکات را در فعالیت بازاریابی خود رعایت و اجرا کنید.

این ۷ نکته در ادامه ذکر شده اند و توضیحات تکمیلی آن ها در تصویر قابل مشاهده است.

  • Subject ایمیل را دقیقا مشخص نکنید.
  • موضوع را کوتاه انتخاب کنید
  • نام گیرنده را در Subject اضافه کنید.
  • ایمیل را اول وقت بنویسید
  • زیاد ایمیل ارسال نکنید.
  • ارسال کننده ایمیل، فردی واقعی از سازمان شما باشد.
  • ترجیحا در روزهای میانی هفته ایمیل ارسال کنید.

7 Tips for Open Rate Optimization in Email Marketing

منبع: رسانه DMBoard

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *