اینفوگرافیک: داستان دیجیکالا

- آبان 27, 1396 - 18:36 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9312

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک: داستان دیجیکالا

اینفوگرافیک: داستان دیجیکالا

شاید اگر کلمه دیجیکالا را برای ۵ – ۶ سال پیش به کار می بردیم، کمتر کسی وجود داشت که با این کلمه آشنایی داشته باشد، اما امروزه این کلمه را همه کاربران اینترنتی ایران می شناسند و به خوبی می دانند که می خواهیم درباره چه چیزی صحبت کنیم. در این مطلب اینفوگرافی تهیه کرده ایم که به جزئیات این کلمه و داستان پشت پرده این استارتاپ پرداخته است. جهت مشاهده اینفوگرافی داستان دیجیکالا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کلمه دیجیکالا در حال حاضر برای همه افراد آشنایی دارد و همه می دانند که این کلمه به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران اطلاق می شود. اما این کلمه و اصل آن یعنی این فروشگاه چگونه توانسته به بزرگترین در نوع خود تبدیل شود؟ داستان به وجود آمدن آن توسط دو برادر و موفقیت های این شرکت اینترنتی در طول این چند سال چه بوده است؟ اگر شما هم مشتاقانه به دنبال پاسخ این سوالات هستید، اینفوگرافی که در همین راستا تهیه شده است را دنبال کنید تا با داستان فراز و نشیب های این شرکت بیشتر آشنا شوید. این اینفوگرافیک را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

اینفوگرافیک: داستان دیجیکالا

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه