اینفوگرافیک: آشنایی با شخصیت های گیک و نِرِد

- دی 7, 1396 - 18:44 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9421

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک: آشنایی با شخصیت های گیک و نرِد

اینفوگرافیک: آشنایی با شخصیت های گیک و نِرد

در این مطلب با اینفوگرافی بسیار جالبی در خصوص دو نوع شخصیت که در دنیای دیجیتال پرطرفدار هستند با شما خواهیم بود. دو شخصیتی که در این اینفوگرافیک معرفی شده با نام های گیک (Geek) و نِرد (Neard) شناخته می شوند. حتما پیش خود می گویید که این دو شخصیت چه ارتباطی به دنیای آی تی و کامپیوتر دارد و اصلا چه شخصیت هایی هستند؟ برای پی بردن به جواب این دو سوال در ادامه با ما همراه باشید.

واژه گیک در حقیقت به بازیگران سیرک گفته می شود که کار های عجیب و غریبی انجام می دهند، اما امروزه این واژه به دنیای دیجیتال و آی تی هم راه پیدا کرده است. واژه نِرد هم برای نخستین بار در سال ۱۹۵۴ توسط یک داستان نویس کودکان معرفی شد. احتمالا هنوز هم به ارتباط این دو با هم و دنیای دیجیتالی پی نبردید! اما عیبی ندارد، فقط کافیست این اینفوگرافیک را در ادامه مشاهده کنید. با مشاهده این اینفوگرافی می توانید به شخصیت خود را در بین این دو نوع شخصیت پی ببرید.

Geek and Neard

منبع: وبسایت فرانش

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه