0

اینفوگرافیک: ۱۰ تکنیک طلایی برای سئو داخلی

اینفوگرافیک: 10 تکنیک طلایی برای سئو داخلی
اینفوگرافیک: 10 تکنیک طلایی برای سئو داخلی

اینفوگرافیک: ۱۰ تکنیک طلایی برای سئو داخلی

زمانی که از بهینه سازی وبسایت صحبت می شود باید دو فاکتور مهم را در مورد آن در نظر گرفت: سئو داخلی و سئو خارجی. هر دو این فاکتور ها برای بهبود رتبه سایت و افزایش ترافیک مهم هستند و باید به هر دو توجه ویژه ای داشت. اما ما در این مطلب قصد داریم در خصوص سئو داخلی با کاربران خود صحبت کنیم، چرا که هم کم هزینه تر و هم پیاده سازی و اجرای آن راحت تر است. برای این منظور ما اینفوگرافی را در نظر گرفته ایم که به معرفی این فاکتور و نکات مهم آن در هنگام پیاده سازی اشاره دارد. جهت مشاهده اینفوگرافی به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب مجموعه مقالات سئو ۲۰۱۷

بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو یکی از مهمترین و در واقع اصلی ترین اصول افزایش بازدید و بهبود رتبه وبسایت می باشد. این کار که در اصطلاح تخصصی با نام سئو شناخته می شود امروزه به یکی از حرفه های مهم علوم کامپیوتر می باشد و متخصصان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. وبسایت مقاله آی تی هم با توجه به این مهم تاکنون مقالات آموزشی زیادی را در این زمینه منتشر کرده که برای نمونه می توان به مقالات فلش کارت سئو (SEO)، فاکتورهای رتبه بندی گوگل در سال ۲۰۱۷، ۲۰۰ فاکتور موثر در سئو سایت، سئو محتوا بازاریابی محتوا محور و… اشاره کرد.

مشاهده  اینفوگرافیک: آشنایی با شخصیت های گیک و نِرِد

در زمینه سئو همیشه دو فاکتور مهم در نظر گرفته می شود که این دو فاکتور عبارت اند از: سئو داخلی و سئو خارجی. توجه به این دو فاکتور همیشه حائز اهمیت بوده و باید همیشه هر دو فاکتور را با هم در نظر گرفت. اما فاکتور سئو داخلی به دلیل راحتی پیاده سازی و هزینه پایین تر، همیشه در امر سئو پیش قدم است. به همین دلیل وبسایت مقاله آی تی هم اینفوگرافی را تهیه کرده است که به این فاکتور پرداخته و موارد مورد نیاز آن را معرفی کرده است. در اینفوگرافیک ۱۰ تکنیک طلایی برای سئو داخلی همان طور که از نام آن پیداست، ۱۰ نکته از مهمترین نکاتی که هر مدیروبسایتی برای بهبود سئو داخلی خود باید به آن ها توجه کند را معرفی کرده است. این نکات نسبت به سایر نکته ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و هر وبمستری باید توجه بیشتری به این تکنیک ها داشته باشد.

اینفوگرافیک: 10 تکنیک طلایی برای سئو داخلی

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *