اینفوگرافیک : آینده تجارت الکترونیک

- مرداد 11, 1395 - 19:03 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8217

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : آینده تجارت الکترونیک

اینفوگرافیک : آینده تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک (به انگلیسی: Electronic commerce) فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است.[ویکیپدیا]در این مطلب قصد داریم اینفوگرافی با نام ” آینده تجارت الکترونیک ” را برای شما به نمایش در آوریم که در آن به آمار های خیره کننده ای اشاره دارد که نشان از اهمیت روز افزون این بخش از دنیای اینترنت و فناوری اطلاعات است.در ادامه با ما همراه باشید.

برای واژه تجارت الکترونیک تعاریف متفاوتی ارائه شده است که بسته به نوع کاربرد، هر فردی از تعریف خاصی بهره می برد، اما کلیت این واژه بیانگر انجام معاملات بر پایه الکترونیکی می باشد که این معاملات به کمک شبکه های ارتباطی که در رأس همه آن ها اینترنت قرار دارد، انجام می شود.در واقع عامل اصلی ظهور این نوع تجارت، اختراع بزرگترین شبکه ارتباطی دنیا با نام اینترنت است.با استفاده از این شبکه ارتباطی و ویژگی های بر خواسته از این شبکه از جمله وب و پست الکترونیکی، می توان به انجام تجارت الکترونیک در قالب یک خریدار یا یک فروشنده(تاجر) اقدام کرد.

امروز با اینفوگرافی با نام آینده تجارت الکترونیک در خدمت شما هستیم،در این اینفوگرافیک،تاثیر این حوزه و دنیای فناوری اطلاعات بر جامعه امروز را مشاهده خواهید کرد و در می یابید که تجارت الکترونیک چه در امروز و چه در آینده، چه جایگاهی در زندگی روزمره ما خواهد داشت.از آنجایی که موضوع تجارت الکترونیک یک موضوع نوپا در ایران محسوب می شود، دانستن این آمار و ارقام کمک بسزایی را می تواند به علاقه مندان این حوزه ارائه دهد.

تجارت الکترونیک

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه