اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء

- مهر 15, 1395 - 18:56 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8464

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء

اینفوگرافیک : اینترنت اشیاء

چندی پیش در مقاله ای تحت عنوان ” آشنایی با اینترنت اشیاء ” به طور کامل در خصوص این تکنولوژی و مرحله ای که در حال حاضر در آن قرار دارد برای شما توضیح دادیم و در واقع شما با کلیت چیزی که در این فناوری وجود دارد آشنا شدید. دوستانی هم که هنوز با این تکنولوژی ناآشنا هستند می توانند بر روی عنوان این مقاله در بالا کلیک نمایند تا با مطالعه آن دانش مناسبی در خصوص این مفهوم و فناوری به دست آورند.در ادامه معرفی این مفهوم، در این مطلب قصد داریم اینفوگرافی را در اختیار شما قرار دهیم که برای کاربران علاقه مند و البته کسانی که زمان کافی برای مطالعه مقاله ما را ندارند، این فناوری را معرفی کرده است و البته به صورت مختصری چالش امنیت در این فناوری نو ظهور را نیز بررسی کرده است.پس در ادامه با ما همراه باشید.

مفهوم اینترنت اشیاء پیشتر در مقاله ای که عنوان آن در بالا ذکر شد، به طور کامل در این وبسایت برای کاربران معرفی شد. اما به صورت کلی می توان گفت واژه اینترنت اشیاء یک سامانه ارتباطی جهانی برای داده هاست و یا می توان گفت یک محیط(بستر) برای برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات از راه دور می باشد و در واقع به مجموعه ای از اشیاء که از یک هویت دیجیتالی برخوردار هستند و کاربران با استفاده از دستگاه هایی نظیر کامپیوتر می توانند این اشیاء را مدیریت و سازماندهی کنند،گفته می شود.در این مطلب این واژه در قالب یک اینفوگرافیک مورد بررسی قرار گرفته است که این اینفوگرافی به معرفی کلیات این فناوری نوظهور و به صورت مختصر به مفهوم و اهمیت امنیت در آن پرداخته است.

The Internet Of Things Infographic

منبع : وبسایت کنش تک

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه