دانلود نرم افزار AMIDuOS برای اجرای اندروید بر روی ویندوز

- شهریور 10, 1394 - 19:15 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6511

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

نرم افزار AMIDuOS

نرم افزار AMIDuOS

روز گذشته مطلبی تحت عنوان دانلود کتاب نصب اندروید لالی پاپ بر روی دستگاه های ویندوزی در وبسایت مقاله آی تی منتشر کردیم که در این مطلب کتاب آموزشی به منظور اجرای سیستم عامل اندروید لالی پاپ بر روی دستگاه های ویندوزی معرفی شده بود،اکنون قصد داریم نرم افزاری که به وسیله آن چنین امکانی در اختیار کاربران ویندوز قرار می گیرد را به شما معرفی کنیم.در ادامه با ما همراه باشید.

نرم افزاری که هم اکنون قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین شبیه ساز های موجود برای اجرای سیستم عامل اندروید بر روی دستگاه های ویندوزی است،این نرم افزار با نام AMIDuOS شناخته می شود و تیم توسعه دهنده آن تاکنون دو نسخه از آن را معرفی کرده اند که در نسخه 1 امکان اجرای اندروید جلی بین و در نسخه 2 امکان اجرای اندروید لالی پاپ بر روی ویندوز 7/8/10 را فراهم می کند.

AMIDuOS Software

AMIDuOS را می توان یکی از برترین شبیه ساز های اندروید بری سیستم عامل ویندوز دانست،این نرم افزار به اندازه ای خوب است که در نمایشگاه MWC 2015 به عنوان بهترین شبیه ساز سال معرفی شد و حتی از طرف بسیاری از وبسایت های بزرگ نیز به کاربران معرفی شده.نرم افزار AMIDuOS با وجود داشتن سن کم خود نسبت به سایر رقبا،توانسته کاربران بسیاری را به سمت خود بکشاند.

حتما بخوانید:دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید Memu Player برای ویندوز

یکی از مهمرین ویژگی های این شبیه ساز اجرای بسیار راحت و سبک بر روی دستگاه های ویندوزی مختلف از قبیل پی سی ها،لپتاپ ها،تبلت ها و… است.

AMIDuOS

AMIDuOS تقریبا توانایی اجرای هر نوع بازی و اپلیکیشن اندرویدی را دارد و از مهمتر جدیدترین نسخه آن،سیستم عامل اندروید لالی پاپ نسخه 5.0 را بر روی ویندوز در اختیار کاربر قرار می دهد.

حتما بخوانید:دانلود نرم افزار Start Bluestacks

قیمت این شبیه ساز 10 دلار می باشد ولی تیم توسعه دهنده این نرم افزار یک نسخه رایگان را به مدت 30 روز در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر پیش از خرید نسخه اصلی،تجربه کار با این شبیه ساز را داشته باشد.

AMIDuOS

هم اکنون می توانید نسخه 30 روز رایگان نرم افزار AMIDuOS را از لینک زیر دریافت نمایید.

Download

آموزش راه اندازی نرم افزار

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه