اینفوگرافیک : دنیای برنامه نویسی

- بهمن 21, 1394 - 19:35 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7324

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک دنیای برنامه نویسی

اینفوگرافیک دنیای برنامه نویسی

برنامه نویسی هم همانند سایر تخصص های حوزه آی تی، برای خود دنیای شگفت انگیزی دارد،دنیایی از زبان های مختلف برای فهماندن خواسته هایمان به یک ماشین، که از افراد و متخصص های بزرگی تشکیل شده است.در اینفوگرافیکی که در این زمینه تهیه شده است،به معرفی انواع زبان های برنامه نویسی و همچنین متخصصان بزرگ و افراد به نام در این زمینه پرداخته شده.برای مشاهده این اینفوگرافیک به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

برنامه نویسی یکی از مهمترین تخصص های مرتبط به کامپیوتر محسوب می شود.در واقع باید گفت تنها راه فهماندن خواسته هایمان به یک ماشین استفاده از تخصص برنامه نویسی است.به طور کلی می توان گفت برنامه نویسی یک راه برای ارتباط برقرار کردن با ماشین محسوب می شود، به همین دلیل به آن کلمه زبان هم اتلاق می شود.زبان برنامه نویسی به دلیل گستردگی اش برای خود دنیایی اختصاصی دارد،دنیایی از انواع زبان های برنامه نویسی و همچنین مخترعان و متخصصان آن.در اینفوگرافیک زیر به طور کامل با این دنیای جذاب آشنا خواهید شد.

Programming World infographic

ترجمه : فرانش

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه