اینفوگرافیک : برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چه کار می کنند؟

- شهریور 23, 1395 - 19:37 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8373

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟

اینفوگرافیک برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟

برنامه‌ نویسی رایانه در فرهنگ واژه غیر متخصّصین ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه‌ نویسی تنها بخشی از فرایند توسعهٔ نرم‌افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه‌ نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است.[ویکیپدیا]

در اینفوگرافی که با نام ” برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟ ” به صورت تصویری به دو سوال عمده اکثر کاربرانی که آشنایی با دانش برنامه نویسی ندارند پاسخ می دهیم.با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و افزایش میزان استفاده از نرم افزار ها و اپلیکیشن ها بر روی دستگاه و گجت های مختلف، دانستن این دو سوال چه برای کسانی که قصد یادگیری برنامه نویسی را دارند و چه برای کاربرانی که مصرف کننده نرم افزار ها هستند، خالی از لطف و چه بسا مفید هم می باشد.

در کنار این اینفوگرافیک، اگر به دنبال افزایش دانش خود در زمینه برنامه نویسی هستید می توانید اینفوگرافیک ابتدا باید کدام زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم؟ و دنیای برنامه نویسی را هم مشاهده کنید.

(جهت مشاهده در سایز بزرگتر،بر روی تصویر کلیک کنید)

What is Programming?

منبع:وبسایت آموزشی فرانش

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه