0

اینفوگرافیک : برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چه کار می کنند؟

اینفوگرافیک برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟
اینفوگرافیک برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟

اینفوگرافیک برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟

برنامه‌ نویسی رایانه در فرهنگ واژه غیر متخصّصین ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه‌ نویسی تنها بخشی از فرایند توسعهٔ نرم‌افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه‌ نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است.[ویکیپدیا]

در اینفوگرافی که با نام ” برنامه نویسی چیست و برنامه نویس ها چکار می کنند؟ ” به صورت تصویری به دو سوال عمده اکثر کاربرانی که آشنایی با دانش برنامه نویسی ندارند پاسخ می دهیم.با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و افزایش میزان استفاده از نرم افزار ها و اپلیکیشن ها بر روی دستگاه و گجت های مختلف، دانستن این دو سوال چه برای کسانی که قصد یادگیری برنامه نویسی را دارند و چه برای کاربرانی که مصرف کننده نرم افزار ها هستند، خالی از لطف و چه بسا مفید هم می باشد.

مشاهده  دانلود فیلم آموزش کامل ++C به زبان فارسی-قسمت پنجم

در کنار این اینفوگرافیک، اگر به دنبال افزایش دانش خود در زمینه برنامه نویسی هستید می توانید اینفوگرافیک ابتدا باید کدام زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم؟ و دنیای برنامه نویسی را هم مشاهده کنید.

(جهت مشاهده در سایز بزرگتر،بر روی تصویر کلیک کنید)

What is Programming?

منبع:وبسایت آموزشی فرانش

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *