اینفوگرافیک : استیو جابز چگونه شروع کرد؟

- فروردین 1, 1395 - 18:50 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7539

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک استیو جابز

اینفوگرافیک استیو جابز

استیو جابز را شاید بتوان یکی از تأثیر گذار ترین چهره های دنیای تکنولوژی به حساب آورد.کسی که با ایده ها و طراحی های فوق العاده اش لقب پدر علم نوین را به نام خود ثبت کرد.این فرد بزرگ به واسطه کمپانی که با نام اپل شناخته می شود، توانست خود را به معروفیت و محبوبیت فراوانی برساند.در ادامه قصد داریم در قالب یک اینفوگرافیک به بررسی زندگی این فرد و اتفاقاتی که در طول تولد تا مرگ او اتفاق افتاد، بپردازیم.

اگر شما هم از طرفداران محصولات اپل باشید، مسلماً استیو جابز را می شناسید، این فرد از بنیانگذاران کمپانی اپل است و یکی از معروف ترین چهره های حوزه تکنولوژی محسوب می شود.گرچه چندین سال از درگذشت استیو جابز می گذرد اما همچنان نام این فرد بر سر زبان ها باقی مانده و همچنان خیلی از مردم او را به خاطر ایده های خلاقانه اش تحسین می کنند.در این مطلب اینفوگرافی تهیه شده که به افراد علاقه مند کمک می کند تا بیشتر با زندگی استیو جابز و کار هایی که او در طول عمرش انجام داد آشنا شوند.

استیو جابز چگونه شروع کرد؟

منبع : کانال تلگرام مدیریت به زبان ساده

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه