اینفوگرافیک: خواب و تکنولوژی

- مرداد 10, 1396 - 12:41 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9130

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

خواب و تکنولوژی

خواب و تکنولوژی

پیشرفت روزافزون تکنولوژی در کنار رفاه و آسایشی که برای ما فراهم کرده، گاهی اوقات مشکلاتی نیز با خود به همراه داشته است. یکی از مشکلاتی که تکنولوژی همواره به خاطر آن سرزنش می شود، مشکلات جسمی و روانی است که بر بدن انسان اعمال می کند و اخیراً میزان تأثیر این مشکلات بر بدن انسان قبل از خواب نیز مورد بحث قرار گرفته است. در همین راستا برای افزایش سطح آگاهی کاربران در خصوص تأثیر استفاده از تکنولوژی بر بدن پیش از خواب، اینفوگرافی تهیه شده است که در ادامه این پست در اختیارتان قرار گرفته و قابل مشاهده می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که از اینفوگرافیک خواب و تکنولوژی تهیه شده، فناوری های امروزی اگر قبل از خوابیدن مورد استفاده قرار بگیرند مشکلات مختلفی در بدن افراد به وجود می آورند که براساس تحقیقات صورت گرفته یکی از تأثیرات مخرب آن پایین آوردن سطح هورمون ملاتونین است که برای تنظیم ساعت بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این اختلال بیشتر در جوانان به وجود می آید که دلیل آن هم استفاده بی رویه این قشر سنی از تکنولوژی است. توضیحات کاملتر را می توانید در اینفوگرافی زیر مشاهده کنید.

(جهت مشاهده اینفوگرافیک خواب و تکنولوژی در سایز بزرگ تر، بر روی آن کلیک کنید)

اینفوگرافیک خواب و تکنولوژی

ترجمه: آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه