بالاخره آندروید 5.0 برای سامسونگ گلکسی نوت 2 می آید یا خیر؟

- اردیبهشت 15, 1394 - 20:29 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4172

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

android 5.0 for the galaxy note II

android 5.0 for the galaxy note II

پرچمدار سری نوت سال ۲۰۱۲ سامسونگ برخلاف دیگر پرچمداران این سری به اندروید 5.0 آپدیت نشده است ولی خبرهایی در خصوص بروزرسانی تاچ ویز به همراه آخرین نسخه از اندروید برای گلکسی نوت 2 سامسونگ منتشر شده بود ولی همین دیروز بود که Samsung Gulf در صفحه رسمی فیسبوکش در جواب به فردی که پرسیده بود:( آیا آندروید لالی پاپ برای گلکسی نوت 2 می آید؟) جواب خیر داد.

samsung gulf

انتشار این خبر برای بعضی عجیب بود که چرا سامسونگ قصد انتشار آپدیت جدید را برای این پرچمداراش ندارد؟آیا این نشانه ی پشتیبانی ضعیف سامسونگ نیست؟

بعد از یک روز از انتشار این خبر سامسونگ اسپانیا در جواب به این موضوع چنین گفت:(نوت 2 اندروید 5.0 را خواهد داشت اگر در هنگام روند آپدیت هیچ چیزی اتفاق نیفتد)

samsungmobile spain

البته نمی توان گفت که صد در صد خبری که از جانب سامسونگ اسپانیا منتشر شده است قطعی است زیرا در متن خبر اشاره شده است که اگر در پروسه بروزرسانی مشکلی پیش نیاید آپدیت رسمی منتشر خواهد شد.مشکلات سخت افزاری را نمی توان دلیل خوبی برای انتشار آپدیت جدید برای این فبلت دانست.شاید بسته بروزرسانی برای برخی نسخه‌های ناحیه‌ای این تلفن ارائه شده و برای برخی دیگر ارائه نشود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه