به کمک Start10 منوی استارت ویندوز 7 را به ویندوز 10 بیاورید.

- مرداد 25, 1394 - 20:47 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6204

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Start10

Start10

در سیستم عامل ویندوز 10 منوی شروع به سبک قدیم دوباره وجود دارد که این از نظر خیلی از کاربران عالی است و آن را می پسندند.البته این منوی استارت مشابه منوی استارت قدیمی در نسخه های ویندوز 7 و پیش از آن نیست.اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به منوی استارت قدیمی ویندوز مایکروسافت علاقه بیشتری دارید،این پست مخصوص شما و باید خوشحال باشید که این مشکل هم قابل حل است.به کمک برنامه Start10 می توانید منوی استارت ویندوز 7 را به سیستم عامل ویندوز 10 خود بیاورید.

نرم افزار Start10 توسط شرکت StartDock تهیه شده است و به شما این امکان را می دهد که ظاهر منوی استارت خود را به طور کامل عوض کنید و مشابه منوی استارت ویندوز 7 نمایید.البته این منوی استارت دقیقا مشابه منوی استارت ویندوز 7 نیست اما شباهت های بسیاری با آن دارد.

این نرم افزار در کنار تغییر ظاهر منو به شما ویژگی های دیگری نظیر امکان تغییر رنگ منوی استارت و غیر فعال کردن افکت های شفاف را در اختیارتان قرار می دهد.شایان ذکر است که Start10 دو سبک منوی استارت برای شما به وجود می اورد که یک منو به سبک ویندوز 7 و دیگر یک منوی شروع مدرن است.

Start10 Software

 

این نرم افزار هم اکنون با قیمت 4.99 دلار در دسترس می باشد که البته یک نسخه رایگان از آن نیز وجود دارد که به مدت 30 روز قابل استفاده است.اگر قصد دارید به صورت آزمایشی از Start10 استفاده کنید می توانید از لینک زیر آن را دریافت نمایید.

Download

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه