اینفوگرافیک : مارک زوکربرگ چگونه شروع کرد؟

- فروردین 22, 1395 - 19:09 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7766

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : مارک زوکربرگ چگونه شروع کرد؟

اینفوگرافیک : مارک زوکربرگ چگونه شروع کرد؟

اگر از کاربران شبکه های اجتماعی باشید، مسلماً نام فیسبوک را حداقل یک بار شنیده اید و اگر از کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار باشید پس شکی نیست که با نام مارک زوکربرگ آشنایی نسبی دارید.فردی که به خاطر ایده شبکه اجتماعی خود(فیسبوک) توانست ارتباطات در دنیای امروزی را دگرگون کند.اگر دوست دارید بیشتر در مورد این فرد تأثیرگذار دنیای آی تی بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

مارک زوکربرگ را همه کاربران شبکه های اجتماعی می شناسند و با دستاورد های او حداقل آشنایی دارند.این دانشجوی پیشین دانشگاه هاروارد توانست با شبکه اجتماعی خود به نام فیسبوک، انقلابی در دنیای دیجیتال و ارتباطات به وجود آورد.از آنجایی که زندگی فردی تأثیرگذار همچون مارک زوکربرگ می تواند راهنمای خوبی برای زندگی بسیاری از علاقه مندان به دنیای آی تی باشد، پس در همین راستا اینفوگرافی تهیه شده که در آن به طور کامل به بخش های مهم زندگی این فرد پرداخته شده است و برای علاقه مندانی که دوست دارند در مورد این چهره تأثیرگذار دنیای وب بیشتر بدانند، می تواند گزینه مناسبی باشد.

پیشتر اینفوگرافی با نام استیو جابز چگونه شروع کرد؟ هم در وبسایت مقاله آی تی منتشر شد که در مورد زندگی بنیانگذار کمپانی اپل می باشد.می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به این اینفوگرافیک ،در مورد زندگی این فرد نیز اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه