0

دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری تَنن باوم

کتاب شبکه های کامپیوتری تَنن باوم
کتاب شبکه های کامپیوتری تَنن باوم

کتاب شبکه های کامپیوتری تَنن باوم

شبکه های کامپیوتری یک از مهمترین دروسی از است که دانشجویان رشته های آی تی، کامپیوتر و برخی از گرایش های رشته برق در طول دوره کارشناسی می گذرانند. این زمینه علاوه بر اینکه در بین دروس دانشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است، در دنیای بیرون از دانشگاه نیز یکی از محبوب ترین و با اهمیت ترین تخصص ها در علوم کامپیوتر محسوب می شود. در این پست کتابی را برای کاربران مقاله آی تی آماده کرده ایم که یکی از بهترین منابع آموزشی شبکه های کامپیوتری برای گذراندن این درس در دوره کارشناسی می باشد جهت دریافت این کتاب به ادامه متن مراجعه کنید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری رویکرد فراز به فرود راس کوروس

در پاراگراف قبلی توضیحات مختصری در خصوص شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از مهارت های علوم کامپیوتر و هم چنین در مورد کتابی که قصد معرفی آن را داریم، توضیحاتی ارائه شد. در ادامه توضیحات قبل باید گفت این دانش در دنیای آی تی به اندازه ای دارای اهمیت است که هم در دوره کارشناسی و هم در دوره های ارشد و دکترا رشته های تحصیلی در دانشگاه های جهان وجود دارد که با نام شبکه های کامپیوتری شناخته می شود. کاربران در این رشته ها به صورت حرفه ای تر به یادگیری شبکه کردن مجموعه ای از کامپیوتر ها می پردازند. علاوه بر این میزان درخواست برای یادگیری این دانش به اندازه ای بالا است که آموزشگاه های خصوصی زیادی به ارائه آموزش در این زمینه می پردازند و حتی مدارک معتبر جهانی نیز ارائه می دهند که از جمله این مدارک می توان به مدارک شبکه های سیسکو و شبکه های مایکروسافت اشاره کرد. پس کاربرانی که به دنبال کسب مهارت های دنیای آی تی و کامپیوتر هستند، با یادگیری دانش شبکه های کامپیوتری را به هیچ عنوان فراموش نکنند. ما نیز در ادامه توضیحاتی در خصوص این کتاب ارائه داده ایم که برای افرادی که قصد دارند به کمک این کتاب به یادگیری این تخصص بپردازند، می تواند مفید واقع شود.

توضیحاتی در خصوص کتاب شبکه های کامپیوتری تَنن باوم

کتاب شبکه های کامپیوتری تألیف اندرو اس. تَنن باوم یکی از محبوب ترین منابع مورد استفاده در بین اساتید دانشگاه های ایران محسوب می شود. تاکنون افراد زیادی این کتاب را به زبان فارسی ترجمه کرده اند که ما در این پست ترجمه دکتر حسین پدارم را در اختیارتان قرار داده ایم. دلیل اصلی استفاده اساتید دانشگاهی از این کتاب به عنوان یک منبع آموزش شبکه های کامپیوتری، زبان ارائه ساده و در عین حال قابل فهم آن می باشد. با توجه به این که دانش شبکه های کامپیوتری از پیچیدگی بالایی برخوردار است، وجود منبعی که بتواند به صورت ساده تر و قابل فهم تر این دانش را به سایرین ارائه دهد بسیار مفید است. این کتاب در ارائه به اندازه ای روان است که هر فردی خود می تواند به صورت خودآموز به مطالعه آن و یادگیری این مهارت بپردازد. در انتهای هر فصل خلاصه ای از مطالب ارائه شده در نظر گرفته شده است که می تواند به تثبیت یادگیری شما کمک کند. همچنین وجود تعداد زیادی حل مسائل در انتهای فصول، باعث افزایش مهارت شما در این زمینه خواهد شد.

مطلب مرتبط: مجموعه آموزشی شبکه های کامپیوتری

برای دریافت کتاب های درسی بیشتر در زمینه مباحث مختلف رشته های مهندسی آی تی و کامپیوتر به صفحه درسی – دانشگاهی مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۴۰٫۷ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *