دانلود کتاب ۵G نسل پنجم شبکه های موبایل

- اردیبهشت 5, 1396 - 18:42 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8989

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب 5G نسل پنجم شبکه های موبایل

کتاب ۵G نسل پنجم شبکه های موبایل

اگر کاربر اینترنت موبایل باشید حتما با کلمات ۳G و ۴G آشنایی دارید و تاحد کفایتی هم در مورد این دو تکنولوژی می دانید. شبکه های موبایلی در طول چندسال اخیر بعد از طی کردن پیچ و خم های فراوان، به پیشرفت های فوق العاده ای در سرعت و ارائه خدمات رسیدند که این خدمات هم اکنون توسط اوپراتور های موبایلی در کشور ما هم ارائه می شود و بسیاری از کاربران اینترنت در ایران از کاربران این خدمات می باشند. در این مطلب قصد دارم کتابی را به شما معرفی کنم که به معرفی جدیدترین نسل شبکه های موبایلی که قرار است در آینده ای نزدیک در خدمت کاربران قرار بگیرد، می پردازد. نسلی که به نسل پنجم شبکه های موبایلی معروف است و با نام ۵G شناخته می شود. جهت دریافت کتاب و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در این پست با کتاب دیگری از سوی وبسایت مجله شبکه آشنا می شوید که تحت نام ۵G نسل پنجم شبکه موبایل شناخته می شود. در بالا توضیحاتی در خصوص این نسل از شبکه های موبایلی داده شد. نسلی که قرار است انقلابی در دنیای اینترنت و ارتباطات سیار باشد. اینترنت ۵G که طبق ادعای شرکت های بزرگ تا ۲۰ گیگابیت برثانیه سرعت خواهد داشت! و تا سال ۲۰۲۰ برای عرضه به کاربران آماده می شود، تفاوت های اساسی با نسل های پیشین خود دارد و با آمدنش امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد. امکاناتی نظیر فناوری اینترنت اشیاء، سیستم های خودران، شبکه های هوشمند و… . در کتاب ۵G به طور کامل به معرفی این تکنولوژی و خدماتی که توسط آن ارائه می شود پرداخته شده و از جهات مختلف با نسل های پیشین خود مقایسه و بررسی شده است.

برای دریافت سایر کتاب های تهیه شده توسط وبسایت مجله شبکه، به صفحه مربوط به آن در وبسایت مقاله آی تی با نام مجله شبکه مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳/۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه