اینفوگرافیک : انتخاب افراد مناسب برای راه اندازی استارت آپ

- فروردین 15, 1395 - 19:24 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7722

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : انتخاب افراد مناسب برای راه اندازی استارت آپ

اینفوگرافیک : انتخاب افراد مناسب برای راه اندازی استارت آپ

استارت آپ (به انگلیسی: startup) طبق تعریف ویکیپدیا به یک شرکت‌ یا یک مشارکت و یا یک سازمان موقت گفته می‌شود که در جهت جستجوی راه حلی برای یک مدل کسب و کار قابل توسعه و تکرار پذیر راه اندازی می شود. این شرکت‌ها تازه ایجاد شده و در فاز توسعه و تحقیق برای بازاریابی قرار دارند.

در یک استارتاپ یا شرکت نوپا، انتخاب افراد مناسب یکی از کلیدی ترین بخش ها برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت است.به همین دلیل برای انتخاب اعضاء یک تیم استارت آپی باید گزینه های مختلفی را در نظر گرفت تا بتوان برای هر بخش فرد مناسبی را در انتخاب کرد.در اینفوگرافیکی که با نام ” انتخاب افراد مناسب برای راه اندازی استارت آپ ” تهیه شده است، گزینه هایی که یک بنیانگذار استارت آپ با آن ها رو به رو خواهد شد مورد بررسی قرار گرفته و راه حل های پیشنهادی نیز ارائه شده است.این اینفوگرافی به افرادی که قصد راه اندازی استارت آپ خود را دارند می تواند راه حل های مناسبی را به منظور تشکیل یک تیم مناسب ارائه دهد.

انتخاب افراد مناسب برای راه اندازی استارتاپ

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه