کتاب آموزش برنامه نویسی در نرم افزار اکسل

- بهمن 24, 1396 - 18:45 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9523

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش برنامه نویسی در نرم افزار اکسل

کتاب آموزش برنامه نویسی در نرم افزار اکسل

نرم افزار اکسل یکی از برنامه های محبوب مجموعه نرم افزاری آفیس کمپانی مایکروسافت است که به منظور ساخت جداول، نمودار ها، فاکتورسازی، انجام اعمال محاسباتی و ریاضی و… مورد استفاده قرار می گیرد. اما یکی دیگر از کاربرد های این نرم افزار برنامه نویسی مربوط به محاسبات ریاضی در آن است. به همین دلیل وبسایت مقاله آی تی کتاب آموزشی را تهیه کرده که به یادگیری برنامه نویسی در Excel پرداخته است. جهت دریافت این کتاب به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش کامل اکسل ۲۰۱۳

به کمک نرم افزار اکسل شما می توانید فرمول ها و توابع محاسباتی خود را ایجاد کنید و به راحتی با مقداردهی به این توابع، نتیجه مورد نظر را به دست آورید. پیاده سازی این توابع به کمک برنامه نویسی در این برنامه انجام می گیرد و برای سرعت بخشیدن به اعمال محاسباتی و انجام سریع تر کار ها بسیار مفید است.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب توابع مالی پرکاربرد اکسل ۲۰۱۳

برنامه نویسی در اکسل یکی از ویژگی های کاربردی این نرم افزار می باشد که البته کمتر کسی از آن باخبر است. به کمک این ویژگی کاربر می تواند به جای محاسبه دستی اعمال ریاضی و اعداد، توابع و فرمول های ریاضی خود را تولید کند و به صورت خودکار و فقط با مقدار دهی، نتیجه مورد نظر خود را بدست آورد. به دلیل کاربردی بودن این موضوع برای کاربران اکسل، به خصوص افرادی که از این نرم افزار برای فاکتورسازی و محاسبات ریاضی استفاده می کنند، کتاب آموزش برنامه نویسی در نرم افزار اکسل تهیه شده است. به کمک این کتاب با محیط برنامه نویسی اکسل، انواع متغیر ها، دستورات و توابع کتابخانه ای آن آشنا می شوید و همچنین با مثال های عملی، چگونگی کارکرد و نحوه برنامه نویسی در اکسل را فرا می گیرید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳٫۳ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه