0

آفیس 2016 برای ویندوز احتمالا تا 22 سپتامبر منتشر می شود.

Microsoft Word

کمپانی مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای معرفی و انتشار نسخه 2016 مجموعه نرم افزاری آفیس در ماه آینده است.پس از انتشار معادل مک این مجموعه نرم افزاری،اکنون این کمپانی مشغول آماده سازی آفیس 2016 برای سیستم عامل ویندوز است.

اگر به دنبال تغییرات چشمگیر در این مجموعه جدید هستید باید شما را ناامید کنیم چرا که کمپانی مایکروسافت قصد ندارد تغییرات عمده ای نسبت به نسخه 2013 در نسخه 2016 آفیس اعمال کند.

براساس گزارش وبسایت WinFuture مایکروسافت تصمیم گرفته نسخه 2016 آفیس را برای سیستم عامل ویندوز در بیست و دوم سپتامبر(31 شهریور ماه) منتشر کند که در این روز هر دو نسخه Home و Professional آفیس 2016 برای ویندوز معرفی می شوند.

نسخه جدید آفیس همراه با تم های رنگی جدید منتشر می شود که اینکار به منظور هم شکل کردن این نسخه با نسخه مک، اندروید و ios این مجموعه نرم افزاری است.همچنین ظاهر کلی آفیس 2016 مشابه نسخه لمسی این مجموعه نرم افزاری برای ویندوز 10 است.

در کنار تم های رنگی یک تم تیره نیز به مجموعه رنگ های این آفیس اضافه شده است که این گزینه برای افرادی است که نگاه سنتی برای اپ های مایکروسافت را نمی پسندند.

از جمله تغییرات موجود در آفیس 2016 می توان به بهبود جستجو،پیوست،میزان حافظه و عملکرد تحویل ایمیل در برنامه Outlook 2016 و همچنین بهبود درج تصویر در Excel 2016 و Word 2016 اشاره کرد.شاید بزرگترین تغییر در آفیس 2016 امکان کار کردن همزمان چندین کاربر روی یک فایل ورد در نسخه دسکتاپ این مجموعه نرم افزاری است.این ویژگی پیشتر برای نسخه تحت وب این مجموعه نرم افزاری اعمال شده بود ولی استفاده از این ویژگی در نسخه دسکتاپ احتمالا با استقبال بالایی از سوی کاربران رو به رو شود.

مایکروسافت هنوز تاریخ 22 سپتامبر را به عنوان زمان معرفی نسخه ویندوز آفیس 2016 تأیید نکرده است اما منابعی که این تاریخ را اعلام کرده اند از منابع نزدیک به این کمپانی می باشند که در این خصوص اعلام شده توسعه دهندگان آفیس 2016 در حال حاضر مشغول کار و آزمایش نسخه نهایی این مجموعه نرم افزاری هستند.این نشان می دهد که درحال نزدیک شدن به زمان انتشار آفیس 2016 هستیم و 22 سپتامبر تاریخ دقیق زمان انتشار این مجموعه نرم افزاری است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *