0

برگزاری سومین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران در آخرین پنج شنبه مرداد ماه سال ۱۳۹۶

سومین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران
سومین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران

سومین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران

طبق روالی که سه سال است توسط جمعی از برنامه نویسان خبره کشورمان به راه افتاده، امسال هم همانند سال گذشته و سال پیش از آن شاهد برگزاری همایش بزرگ برنامه نویسان ایران در آخرین پنج شنبه مرداد ماه امسال خواهیم بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش و نحوه شرکت در آن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سال ۱۳۹۴ برای نخستین بار همایشی با نام ایران پی اچ پی توسط گروهی از برنامه نویسان کشور در آخرین پنج شنبه مرداد ماه برگزار شد که در این همایش شاهد استقبال بسیار خوبی از طرف برنامه نویسان و حتی کاربران عادی بودیم. در سال ۱۳۹۵ به منظور گسترش فعالیت و افزایش تعداد شرکت کنندگان در این کنفرانس، گردهمایی فوق نام خود را به همایش بزرگ برنامه نویسان کشور تغییر داد که البته موضوع فعالیت نیز گسترش پیدا کرد و همین امر باعث افزایش حضور شرکت کنندگان در این گردهمایی شد. همایش کدرکانف سال گذشته شمال دو بورد Server-side و Client-side بود که بورد Server-side متشکل از PHP، Java، Node.js، Python و بورد Client-side هم HTML،JavaScript و CSS را شامل می شد.

طبق گزارش بدست آمده از گردهمایی که در سال ۱۳۹۵ برگزار شد، در سال گذشته از شهر‌های تهران، کرج، تبریز، بندرانزلی، اصفهان، بوکان، همدان، بوشهر، کرمان، قم، ساوه، زنجان، رشت، مشهد، قروه، سنندج، اردبیل، اهواز، پرند ،قائن، شهریار و نیشابور در CoderConf شرکت کرده‌اند. همین موضوع خود به تنهایی نشان می دهد که این کنفرانس توانسته موفقیت چشمگیری در گسترش جامعه آی تی کشور داشته باشد.

با توجه به استقبال پر شور کاربران از گردهمایی CoderConf سال گذشته، برگزار کنندگان آن بر آن شدند تا امسال نیز به برگزاری این همایش اقدام کنند و مدتی است که فعالیت خود را هم برای برگزاری این کنفرانس آغاز کرده اند.

مشاهده  کتاب چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

سومین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران قرار است در سه بورد PHP، Android و DevOps به اجرای کنفرانس و ارائه مقالات مختلف مرتبط با این سه موضوع بپردازند. کاربران علاقه مند برای شرکت در این همایش، می توانند به صورت کاربر عادی در گردهمایی CoderConf 3 شرکت کنند و یا می توانند با ارسال مقاله از آدرس زیر، به عنوان یکی از ارائه دهندگان در همایش فوق حضور یابند.

جهت ارسال مقاله می توانید از اینجا اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت این همایش و یا صفحات این گردهمایی در شبکه های اجتماعی مراجعه نمایید. همچنین می توانید با هشتگ #coderconf اخبار مربوط به همایش کدر کانف را دنبال نمایید.

http://coderconf.org/

https://facebook.com/coderconf

https://twitter.com/coderconf

https://instagram.com/coderconf

https://telegram.me/coderconf

محل برگزاری:

تهران، بزرگراه نیایش شرق، بین سئول و کردستان جنوب، شهرک فجر، مجموعه تشریفاتی کردستان

تاریخ برگزاری:

پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۶

همچنین می توانید با شرکت در نظرسنجی زیر به برگزاری هرچه بهتر این همایش کمک کنید.

فرم نظرسنجی همایش کدر کانف

وبسایت مقاله آی تی حامی تمام همایش ها و کنفرانس های مرتبط با حوزه آی تی می باشد.افرادی که قصد برگزاری چنین همایش هایی را دارند که باعث پیشرفت هرچه بیشتر جامعه آی تی کشورمان می شود، می توانند با ایمیل(های) زیر با وبسایت مقاله آی تی در تماس باشند تا از این طریق  مورد حمایت ما قرار گیرند.

ایمیل تماس با ما :

it.research.ir@gmail.com

info@it-research.ir

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *