اپلیکیشن مترجم مایکروسافت اکنون برای اندروید و اندروید ویر در دسترس است.

- مرداد 17, 1394 - 16:02 2 دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5973

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Microsoft Translator for Android

اپلیکیشن مترجم مایکروسافت برای اندروید

کمپانی مایکروسافت روز گذشته از اپلیکیشن مترجم مایکروسافت برای سیستم عامل های اندروید و اندروید ویر رونمایی کرد و هم اکنون این اپلیکیشن برای سیستم عامل های ذکر شده در دسترس کاربران می باشد.با توجه به معرفی این اپلیکیشن،می توان به این نتیجه رسید که تعداد اپ های منتشر شده توسط مایکروسافت برای سیستم عامل اندروید و کاربران این سیستم در حال رشد بیشتری است.

این اپلیکیشن هم اکنون بر روی مارکت گوگل پلی در دسترس است و کاربران سیستم عامل اندروید می توانند به کمک آن گفتار و نوشته های خود را به 50 زبان مختلف ترجمه کنند.

مترجم مایکروسافت

اگر شما از این اپلیکیشن را بر روی تبلت یا گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید باید بدانید که این اپ برتری خاصی نسبت به اپلیکیشن مترجم گوگل ندارد و مزیت ویژه ای به شما ارائه نمی کند.ولی از آنجایی که اپلیکیشن مترجم مایکروسافت در کنار سیستم عامل اندروید،برای سیستم عامل اندروید ویر نیز منتشر شده است و چون کمپانی گوگل هنوز در حال کار بر روی این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید ویر می باشد،اپ مترجم مایکروسافت می تواند برتری نسبتا خوبی نسبت به نسخه گوگل داشته باشد،حداقل برای گجت های پوشیدنی.

Microsoft Translator for Android

اپلیکیشن مترجم مایکروسافت هم امکان ترجمه صدا و هم امکان ترجمه متن را برای کاریر فراهم می کند.این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید نسخه 4.3 و بالاتر قابل استفاده می باشد و هم اکنون می توانید از لینک زیر برای گوشی های اندرویدی خود دریافت کنید.

google-play

 • اشتراک گذاری
 • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


2 دیدگاه
 • Avatar of مسعود واعظ طراحی سایت

  مرداد 18, 1394

  ممنون. اپلیکیشن خیلی کاربردی و مفیدی هست

  پاسخ دادن
 • Avatar of مسعود واعظ طراحی سایت

  مرداد 18, 1394

  ممنون.عالی بود

  پاسخ دادن