کتاب آموزش SharePoint 2013 (شیرپوینت)

- دی 19, 1396 - 18:44 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9447

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش SharePoint 2013 (شیرپوینت)

کتاب آموزش SharePoint 2013 (شیرپوینت)

نرم افزار SharePoint یکی از محصولات مجموعه نرم افزاری آفیس کمپانی مایکروسافت است که به منظور مدیریت منابع انسانی، اسناد و مدارک، اشتراک گذاری فایل ها، آرشیو سازی اطلاعات و… در یک سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار یکی از محبوب ترین نرم افزار های اداری در بین محصولات مایکروسافت می باشد که برای هر نوع سازمانی چه کوچک و بزرگ قابل استفاده است. کارکرد آسان نرم افزار به همراه امکانات فراوان آن، توانسته این محصول را به یکی از محبوب ترین برنامه های درون سازمانی تبدیل کند. در همین راستا کتابی را برای شما آماده کرده ایم که به آموزش این نرم افزار پرداخته است. این کتاب به آموزش نسخه ۲۰۱۳ نرم افزار شیرپوینت پرداخته است. جهت دریافت رایگان آن به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش Exchange Server 2016 و Skype For Business 2015

نرم افزار SharePoint که اولین نسخه آن سال ۲۰۰۱ توسط کمپانی مایکروسافت منتشر شد، خیلی زود توانست به یکی از بهترین برنامه ها برای مدیریت یک سازمان تبدیل شود. امکانات بالاقوه در کنار سرعت و منیت بالا توانسته این نرم افزار را در نوع خود کم نظیر کند. با توجه به این موضوع و میزان اهمیت آن در یک سازمان، دانش کار با شیرپوینت در دنیای امروز یک مزیت و حرفه بسیار عالی محسوب می شود که می تواند موقعیت شغلی خوبی را برای هر فرد فراهم کند. اطلاعاتی که تا اینجا ارائه شد به اندازه کافی اهمیت توانایی کار با این نرم افزار را توضیح داده است. حال به اصل مطلب می رسیم. وبسایت مقاله آی تی هم بر همین اساس کتاب آموزشی را تهیه کرده که به آموزش نرم افزار SharePoint پرداخته است. این کتاب در حقیقت کامل ترین و جامع ترین منبع فارسی آموزش این برنامه محسوب می شود. کتاب فوق برای ارائه آموزش ها نسخه ۲۰۱۳ شیرپوینت را انتخاب کرده است که نسبت به نسخه های پیشین خود تغییرات گسترده ای داشته و امکانات بیشتری دارد. در این کتاب همه ی بخش ها و ویژگی های این نرم افزار معرفی شده و به صورت تصویری همراه با مثال عملی آموزش داده شده است.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲۹٫۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه