کتاب قابلیت های امنیتی ویندوز ۱۰

- فروردین 8, 1397 - 18:39 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9614

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب قابلیت های امنیتی ویندوز 10

کتاب قابلیت های امنیتی ویندوز ۱۰

سیستم عامل ویندوز ۱۰ که آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب کمپانی مایکروسافت است، نسبت به نسخه های پیشین خود تغییرات فراوانی داشته. یکی از تغییرات شگرفی که در این سیستم عامل به وجود آمده، بهبود های مربوط به مباحث امنیتی است. ویندوز ۱۰ نسبت به ورژن های قدیمی تر خود از لحاظ امنیتی بروزرسانی های مختلفی داشته و در مبحث امنیت دارای ویژگی های فراوانی می باشد. تعداد زیادی از این ویژگی های جدید بوده و به همین دلیل کاربران آشنایی کمی با آن ها دارند. در همین راستا کتابی تهیه شده که به شرح کامل مباحث امنیتی ویندوز ۱۰ پرداخته است. جهت دریافت رایگان این کتاب می توانید به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب امنیت در ویندوز ۱۰

کتاب قابلیت های امنیتی ویندوز ۱۰ به عنوان یک رایگان و فارسی، راهنمای بسیار خوبی برای آشنایی کاربران با ویژگی های امنیتی سیستم عامل ویندوز ۱۰ می باشد. این سیستم عامل از نظر امنیت پیشرفت های شگرفی داشته و از ویژگی های امنیتی روز دنیا بهره مند است. در کتاب ذکر شده تمام امکانات امنیتی این سیستم عامل معرفی شده اند و همچنین چگونگی عملکرد، کاربرد هر یک و نحوه استفاده از این امکانات امنیتی به طور کامل شرح داده شده است.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱٫۸ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه