اینفوگرافیک : تاریخچه مختصر کامپیوتر ها

- اسفند 13, 1394 - 19:26 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7417

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اینفوگرافیک : تاریخچه مختصر کامپیوتر ها

اینفوگرافیک : تاریخچه مختصر کامپیوتر ها

شاید بسیاری از کاربران بر این باورند که کامپیوتر تکنولوژی نوظهوری است که نزدیک به صد سال از تولد آن می گذرد.اما باید بگوییم که این تکنولوژی حاصل تکاملی چندهزار ساله است و افرادی زیادی در دوره های مختلف در به وجود آمدن این فناوری سهم بسزایی داشته اند.در اینفوگرافی که تحت عنوان تاریخچه مختصر کامپیوتر ها تهیه و گردآوری شده،افراد و دوره هایی که موجب به وجود آمدن این تکنولوژی انقلابی شدند معرفی شده اند.برای مشاهده این اینفوگرافیک در ادامه با ما همراه باشید.

کامپیوتر را شاید بتوان انقلابی ترین ماشین عصر صنعتی دانست،چرا که با ظهور خود باعث به وجود آمدن فناوری های فراوانی شد و تحول عظیمی را در دنیا به وجود آورد.اما باید یادآور باشیم که این تکنولوژی فقط حاصل انقلاب صنعتی نیست و برای خود تاریخچه طولانی و جالبی دارد.در ادامه اینفوگرافی مشاهده خواهید کرد که به معرفی تاریخچه کامپیوتر و افرادی که برای به وجود آمدن این فناوری تاثیر گذار بوده اند،پرداخته است.

History of Computers infographic

منبع: فرانش

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه