گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

آخرین پنج شنبه مرداد ماه سال گذشته(سال 1394) بود که همایشی تحت عنوان همایش ایران پی اچ پی در شهر تهران برگزار شد که البته نخستین همایش برنامه نویسی PHP در ایران محسوب میشد.این همایش با حضور تعداد زیادی از علاقه مندان به این زبان برنامه نویسی،در آخرین پنج شنبه مرداد ماه سال 1394 در تاریخ 29ام مرداد برگزار شد که نشان از استقبال پرشور جامعه برنامه نویسان ایران از این کنفرانس داشت.حال بعد از گذشت یکسال، تصمیم برآن شده تا همایش بزرگتری تحت عنوان گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران ،باز هم در آخرین پنج شنبه مرداد ماه،برگزار شود.پس اگر شما هم از علاقه مندان به شرکت در این همایش هستید و یا قصد دارید مقاله ای تهیه کرده و در این همایش ارائه دهید، هرچه سریعتر خود را برای حضور در کنفرانس برنامه نویسان ایران آماده کنید چرا که وقت زیادی تا پایان مهلت ثبت نام و ارسال مقالات باقی نمانده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در این همایش، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سخن برگزارکنندگان همایش با علاقه مندان به شرکت در گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران :

پس از برگزاری اولین همایش PHP در آخرین پنجشنبه مرداد ۱۳۹۴ در حال برگزاری همایش گسترده‌‌تر برنامه‌نویسی در ایران با نام Coder Conf هستیم.

همایش Coder Conf پیش رو شامل دو بورد Server-side و Client-side خواهد بود. همچنین لازم به توضیح است بورد Server-side متشکل از PHP، Java، Node.js، Python و بورد Client-side شامل HTML، JavaScript و CSS است.

زبان های برنامه نویسی مورد نظر گردهمایی برنامه نویسان ایران

جهت ارسال مقاله‌ی مرتبط با بورد‌های Server-side و Client-side می‌توانید موضوع و چکیده (حدود ۳ تا ۱۰ خط) مقاله‌ی خود را به همراه کلمات کلیدی، تا تاریخ ۱۰ خرداد برای ما ارسال نمایید.

در صورت تایید اولیه مقاله‌ها، می‌توانید مقاله‌ی نهایی خود را تا تاریخ ۱۰ تیر برای ما ارسال نمایید تا در صورت تایید، مقاله‌ی شما با نام شما در کتاب الکترونیکی همایش منتشر شود.

مقاله‌های برتر توسط نویسنده در روز همایش ارائه خواهد شد.

همچنین می‌توانید در مورد فعالیت و پروژه‌های متن‌باز مرتبط با بورد‌های همایش، مقاله ارسال نمایید.

جهت ارسال مقاله می‌توانید از اینجـــــا اقدام نمایید.

محل برگزاری: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، مرکز همایش‌های صدرا

تاریخ برگزاری: پنج شنبه 28/5/1395

گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران را می توانید با هشتگ coderconf# در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

صفحات مرتبط با این همایش در شبکه های اجتماعی در ادامه ذکر شده است:

وبسایت همایش :

http://coderconf.org/

صفحه فیسبوک همایش :

http://facebook.com/coderconf

صفحه توییتر همایش :

http://twitter.com/coderconf

صفحه اینستاگرام همایش :

http://instagram.com/coderconf

کانال تلگرام همایش :

https://telegram.me/coderconf

پوستر گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

(برای دریافت نسخه با کیفیت پوستر بر روی این آدرس کلیک کنید.)

پوستر گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

وبسایت مقاله آی تی حامی تمام همایش ها و کنفرانس های مرتبط با حوزه آی تی می باشد.افرادی که قصد برگزاری چنین همایش هایی را دارند که باعث پیشرفت هرچه بیشتر جامعه آی تی کشورمان می شود، می توانند با ایمیل(های) زیر با وبسایت مقاله آی تی در تماس باشند تا از این طریق  مورد حمایت ما قرار گیرند.

ایمیل تماس با ما :

it.research.ir@gmail.com

info@it-research.ir

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما