دانلود شماره پانزدهم ماهنامه بازینامه

- تیر 11, 1396 - 12:08 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9068

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شماره پانزدهم ماهنامه بازینامه

شماره پانزدهم ماهنامه بازینامه

پانزدهمین شماره از ماهنامه محبوب و پرطرفدار بازینامه در آخرین روز از ماه خرداد امسال منتشر شد و هم اکنون کاربران وبسایت مقاله آی تی می توانند این ماهنامه گیمینگ را در ادامه دریافت نمایند.

در شماره پانزدهم ماهنامه بازینامه شاهد دو مصاحبه هستیم که یکی از این دو مصاحبه به صورت اختصاصی توسط تیم بازینامه تهیه شده است. این مصاحبه اختصاصی با آرتیست بازی Rise & Shine صورت گرفته است. علاوه بر این، بررسی مفصلی از بازی Little Nightmares در این شماره گنجانده شده است. بخش بازی‌های بردگیم که در شماره قبلی این مجله هم وجود داشت، به عضو دائمی آن تبدیل شده و در هر نسخه از ماهنامه بازینامه شاهد این بخش خواهیم بود. ارائه مقالات آموزشی در زمینه بازی های ویدئویی و بررسی بازی های مستقل هم به قوت خود باقی است.

علاوه بر موضوعات ذکر شده، بخش های دیگری هم در این ماهنامه قرار دارند که به دلیل از بین نرفتن جذابیت خواندن آن، ترجیح بر این بود که ذکر نشوند تا خواننده با لذت بیشتری به مطالعه این مجله اینترنتی بپردازد.

برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این ماهنامه به صفحه آن در وبسایت مقاله آی تی با نام ماهنامه بازینامه مراجعه نمایید.

جهت دریافت شماره پانزدهم ماهنامه بازینامه با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳۷ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه