0

ثبت نام همایش برنامه نویسی جاوا اسکریپت و ری اکت ایران آغاز شد.

ثبت نام همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران آغاز شد.
ثبت نام همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران آغاز شد.

ثبت نام همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران آغاز شد.

تیم برگزاری همایش کدرکانف، امسال با همایش جدیدی با عنوان همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران، آماده پذیرایی از برنامه نویسان و علاقه مندان دنیای برنامه نویسی است. ثبت نام این همایش آغاز شده و اگر دوست دارید در بین جمع بزرگی از برنامه نویسان کشور باشید، در این همایش ثبت نام کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: برگزاری کدرکانف ۴ در آخرین پنجشنبه مرداد ماه ۱۳۹۷

بعد از برگزاری ۴ همایش موفق برنامه نویسی توسط تیم کدرکانف، امسال این تیم تصمیم گرفته پنجمین همایش خود را با نام همایش جاوا اسکریپت و در اکت ایران برگزار کند. امسال هم همانند سال های گذشته، علاقه مندان به برنامه نویسی از نقاط مختلف کشور گرد هم می آیند تا در یک همایش یک روزه و تخصصی، دانش خود را به یکدیگر در میان بگذارند. این همایش، بزرگترین گدرهمایی برنامه نویسان کشور است و بهترین مکان برای شبکه سازی و آشنایی با افراد مختلف در حوزه های مختلف برنامه نویسی می باشد.

در همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران، علاوه بر حضور برنامه نویسان فردی و فریلنسر ها، شاهد حضور استارتاپ ها و موسسین آن ها نیز هستیم. علاوه بر این، نمایشگاه کار برای پیدا کردن فرصت کاری مناسب برای برنامه نویسان شرکت کننده در همایش نیز برگزار می شود و شرکت های مطرح در داخل کشور در این نمایشگاه برای یافتن نیروی کار مناسب نیز حضور دارند.

مشاهده  آموزش زبان توصیف سخت افزاری VHDL

مطلب مرتبط: اینفوگرافیک: کتابخانه ReactJS در مقابل فریم ورک AngularJS

طبق گفته برگزار کنندگان ری اکت کانف، این همایش یک کنفرانس تخصصی جاوا اسکریپت با بورد اصلی React.js می باشد و قرار است به صورت عمیق تری به بررسی تخصصی جاوا اسکریپت و ری اکت بپردازد. در این همایش کاربران با این دو موضوع آشنا می شوند و همچنین فرصت های شعلی در این زمینه ها نیز معرفی خواهند شد.

اگر جزء علاقه مندان به شرکت در این همایش هستید و دوست دارید با برنامه نویسان مختلف ایرانی ار نقاط مختلف کشور در ارتباط باشید، حتما در این همایش شرکت کنید. برای ثبت نام در این همایش می توانید به این آدرس مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس های ذکر شده در ادامه مراجعه نمایید:

ثبت نام در همایش: https://reactconf.ir/ticket

اطلاعات بیشتر: https://reactconf.ir/

راه های ارتباطی با برگزارکنندگان همایش:

ایمیل: info@reactconf.ir

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۴۷۶۸۲۹

صفحات اجتماعی همایش:

https://instagram.com/reactconf

https://twitter.com/reactconf_ir

https://github.com/reactconf

پوستر همایش جاوا اسکریپت و ری اکت ایران

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *