دانلود کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

- آبان 30, 1396 - 18:56 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9327

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

درس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی که در نخستین ترم برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ارائه می شود، یکی از مهمترین و پایه ای ترین درسی است که هر دانشجوی رشته های مذکور باید بگذرانند و علاوه بر گذراندن بر آن تسلط بالایی پیدا کنند، چرا که این درس پیش نیاز تمام دروسی است که این دانشجویان در طول ۴ سال دوره کارشناسی باید پاس کنند. در همین راستا وبسایت مقاله آی تی کتابی را برای این دانشجویان تهیه کرده که می تواند منبع مناسبی برای این درس باشد. جهت دریافت رایگان این کتاب به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان C با ابزارهای تحت ویندوز

کتاب فوق که با نام آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس شناخته می شود با توجه به نامی که دارد برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و آی تی بسیار آشناست. این کتاب در حقیقت مختص درسی با همین نام می باشد اما به دلیل کامل بودن، برای سایر افرادی که قصد یادگیری برنامه نویسی به خصوص برنامه نویسی به زبان C++ را دارند می تواند یکی از بهترین منابع باشد. از آنجایی که در اکثر دانشگاه های ایران برای تدریس دروس مرتبط با برنامه نویسی از زبان سی پلاس پلاس بهره می برند، به همین نویسندگان این کتاب هم این زبان را برای راحتی دانشجویان انتخاب کرده اند.

مطلب مرتبط: دانلود فیلم آموزش فارسی برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

اگر شما هم دانشجوی مهندسی کامپیوتر یا مهندسی فناوری اطلاعات هستید و به دنبال یک منبع مناسب برای قوی کردن و افزایش تسلط خود بر دانش برنامه نویسی و همچنین دروس مرتبط با این مبحث هستید و یا جزء افرادی محسوب می شوید که به برنامه نویسی علاقه مند استو به دنبال یادگیری این دانش می باشد اما در انتخاب یک منبع مناسب دچار مشکل شده، این کتاب می تواند یکی از بهترین منابعی باشد که به زبان فارسی یافت می شود.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۷٫۵ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه