دانلود کتاب همه چیز درباره Bitcoin (بیت کوین)

- آذر 28, 1396 - 18:55 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9400

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب همه چیز درباره bitcoin (بیت کوین)ض

کتاب همه چیز درباره bitcoin (بیت کوین)

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی و اینترنت باشید حتما تا الان دیگر نام Bitcoin (به فارسی: بیت کوین) را شنیده اید. یک پول مجازی که در دنیای اینترنت مبادله می شود و اخیراً سر و صدای زیادی را در عصر تکنولوژی بپا کرده است. پولی که ارزش آن در کمتر از دو ماه بده ها برابر ارزش اولیه شده و همچنان هم در حال افزایش می باشد. ارزش این پول مجازی از چند صد دلار به بیش از چند هزار دلار رسیده است و در تاریخی که این متن نوشته شده است ارزش Bitcoin در برابر دلار به ۱۹ هزار و پانصد دلار رسیده. این افزایش ارزش ناگهانی بی دلیل نبوده و مشخصاً اصلی ترین دلیل آن میزان پیشرفت بسیار زیاد تکنولوژی و به خصوص اینترنت می باشد که داشتن یک پول مجازی نظیر بیت کوین را با ارزش تر از گذشته کرده است. با توجه به اینکه این پول مجازی تیتر اخبار و روزنامه ها شده و فعلا هم قصد ندارد از جای خود تکان بخورد، بد نیست ما هم به این پول نگاهی داشته باشیم. بر همین اساس کتابی تهیه شده که به معرفی Bitcoin و سیر تکامل آن تا به امروز پرداخته است. وبسایت مقاله آی تی هم اکنون این کتاب را در اختیار کاربران خود قرار داده تا با مطالعه آن دانش خود را در این زمینه افزایش دهند. جهت دریافت رایگان کتاب به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب جویندگان بیت کوین

از آنجایی که اخیراً پول مجازی Bitcoin سر و صدای زیادی را در بین کاربران اینترنت به پا کرده و ارزش آن به یکباره بسیار بالاتر رفته، وبسایت مقاله آی تی هم فرصت را غنیمت دید تا کتابی را به شما معرفی کند که در به طور جامع به معرفی این پول مجازی و نحوه کارکرد آن پرداخته است. کتابی که قصد معرفی آن را داریم با نام همه چیز درباره Bitcoin شناخته می شود و همان طور که از عنوان آن پیداست قصد دارد درباره این پول مجازی با مخاطبانش صحبت کند. در کتاب فوق شما با تاریخچه خوبی از به وجود آمدن پول آشنا می شوید و رفته رفته به عصو حاضر می رسید تا میزان اهمیت یک پول مجازی در دنیای مدرن را درک کنید. در ادامه هم با تاریخچه به وجود آمدن بیت کوین، نحوه کارکرد آن، چگونگی دستیابی این پول و آینده پیش روی آن آشنا خواهید شد. در مجموع کتاب همه چیز درباره بیت کوین یکی از بهترین منابع فارسی جهت آشنایی با این پول مجازی می باشد.

برای دریافت سایر کتاب های تهیه شده توسط وبسایت مجله شبکه، به صفحه مربوط به آن دروبسایت مقاله آی تی با نام مجله شبکه مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳٫۳ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه