0

ثبت نام زودهنگام همایش Coder Conf 4 آغاز شد

پوستر برگزاری همایش Coder Conf 4
همایش کدرکانف

همایش Coder Conf 4

تقریبا یک ماه پیش بود که در مطلبی تحت عنوان “برگزاری Coder Conf 4 در آخرین پنجشنبه مرداد ماه ۱۳۹۷” خبر دادیم که امسال هم به عنوان چهارمین سال متوالی، همایش بزرگ برنامه نویسان کشور برگزار می شود. در این مطلب خبر جدیدی از همایش برای شما آورده ایم که آن هم ثبت نام زودهنگام در این کنفرانس است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این همایش در ادامه با ما همراه باشید.

همایش بزرگ کدر کانف امسال هم همانند روال چهار ساله خود برگزار می شود و مثل سال های قبل تاریخ برگزاری آن همان آخرین پنج شنبه مرداد ماه است. موضوع امسال همایش هم زبان جاوااسکریپت انتخاب شده و سخنرانان مختلفی در این زمینه مقالات خود را به شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند. خبر جدیدی که اخیرا از همایش رسیده، امکان ثبت نام زود هنگام در Coder Conf 4 است. امسال برگزار کنندگان این کنفرانس تصمیم گرفته اند عضو گیری در آن را کمی زودتر آغاز کنند و البته هزینه کمتری هم برای آن تعیین نمایند.

کاربرانی که تا پیش از تاریخ ۲۵ تیر ماه در این همایش ثبت نام کنند، هزینه عضویت در آن با تخفیف ۴۰ درصدی خواهد بود. پس از گذشت این تاریخ آخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس ۲۰ مرداد ماه می باشد که هزینه آن نیز بدون تخفیف است. برای ثبت نام در همایش هم می توانید به وبسایت Evand و یا وبسایت رسمی همایش مراجعه نمایید. آدرس ثبت نام در Coder Conf 4 به همراه آدرس رسمی و صفحات اجتماعی کنفرانس در شبکه های اجتماعی در انتهای خبر ذکر شده اند.

پوستر برگزاری همایش Coder Conf 4

محل برگزاری همایش کدرکانف ۴ تهران، سالن اندیشه معلم,سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران است و زمان دقیق برگزاری هم ۲۵ مرداد روز پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از چهارمین همایش بزرگ برنامه نویسان ایران می توانید به وبسایت این همایش در ادامه مراجعه نمایید.

http://coderconf.org

جهت ثبت نام در کنفرانس به صفحه این همایش در وبسایت Evand به آدرس زیر سر بزنید.

https://evand.com/events/coderconf4

علاقه مندان می توانند با شرکت در نظرسنجی زیر باعث بهبود برگزاری این همایش چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی شوند.

فرم نظرسنجی همایش کدر کانف

صفحات همایش در شبکه های اجتماعی:

فیسبوکتوییترتلگراماینستاگرامگیت هابشماره تماس – #coderconf

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *