آموزش افزایش سرعت اندروید | مقاله آی تی

- تیر ۲۴, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=5222
افزایش سرعت اندروید

افزایش سرعت اندروید

در حال حاضر اندروید سیستم عاملی است که در جهان بیشتر از بقیه استفاده می شود. معمولا این سیستم عامل پس از استفاده چند ماهه کند می شود. با خوندن این آموزش شما به سادگی می تونید سرعت گوشی اندرویدی تون رو بالا ببرید.

۱-کاهش انیمیشن ها:
اول از همه شما باید تنظیمات توسعه دهنده رو فعال کنید اگر شما این گزینه رو ندارید باید به مسیر Settings > About بروید و روی Build Number هفت بار ضربه بزنید. حالا تنظیمات توسعه دهنده برای شما باز است حالا روی آن کلیک کنید و بعد به سمت پایین اسکرول کنید تا windows animation scale و transition animation scale و animator duration scale را مشاهده کنید. حالا می تونید تنظیم کنید که کلا انیمیشن داشته باشه یا نه که برای افزایش سرعت شما روی Off بزنید.
۲-حافظه نهان یا کش را پاک کنید:
شما باید این کار رو به صورت هفتگی یا ماهانه انجام بدید. برای انجام این کار کافیه تا به مسیر Settings > Storage > Cache بروید . بعد روی Cache بزنید و به همین سادگی! همچنین شما می تونید از برنامه های شخص ثالث برای این کار استفاده کنید.
۳-برنامه های بی استفاده رو پاک کنید:
برنامه هایی که در پیش زمینه اجرا میشن ممکنه که رم رو اشغال و پردازنده رو درگیر کنن. برای همین بهتره که برنامه هایی که بلااستفاده هستند و در پیش زمنیه اجرا میشن رو پاک کنید تا بر روی عملکرد پردازنده و رم اثری نداشته باشند.Speed up android

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه