معرفی نرم افزار CPU-Z برای مشاهده اطلاعات سی پی پو دستگاه ها

- مهر 28, 1394 - 20:50 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6802

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

نرم افزار CPU-Z

نرم افزار CPU-Z

امروز قصد داریم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که به کمک آن می توانید از تمام اطلاعات مربوط به سی پی یو دستگاه های ویندوزی و اندرویدی خود مطلع شوید.این نرم افزار CPU-Z نام دارد واستفاده از آن کاملا رایگان می باشد.جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار در ادامه با ما همراه باشید.

همان طور که از نام این نرم افزار پیداست،کاربرد آن مربوط به بخش سی پی یو دستگاه های شما می باشد که برای دو سیستم عامل بسیار محبوب در دسترس می باشد.به کمک نرم افزار CPU-Z شما قادرید به اطلاعات کامل و جامعی در خصوص CPU مورد استفاده بر روی جت های اندرویدی و همچنین دستگاه های ویندوزی خود دست پیدا کنید که به گفته سازندگان این نرم افزار،برخی از اطلاعات مورد نمایش در آن به شرح زیر است:

  • نمایش شماره و نام پردازنده
  • نوع حافظه رم ، اندازه آن
  • سطوح حافظه کش دستگاه شما
  • اطلاعات کاملی از فرکانس مموری و هسته های تراشه مورد استفاده
  • و…

CPU-Z for Android

علاوه بر ویندوز،نرم افزار CPU-Z برای دستگاه های اندرویدی نیز موجود است که همان طور که بر روی دستگاه های ویندوزی اطلاعات جامعی از مشخصات سی پی یو را نمایش می دهد،برای گجت های اندرویدی نیز اطلاعاتی از قبیل نوع پردازنده،تعداد هسته های پردازشی،فرکانس هسته ها،مشخصات حافظه ی رم و حافظه ی داخلی و… را در دسترس کاربر قرار میدهد.

جهت دریافت این نرم افزار برای دستگاه های ویندوزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Download

جهت دریافت برای دستگاه های اندرویدی به مارکت های زیر مراجعه نمایید.

Cafe Bazaar

google-play

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه