دانلود کنید : نسخه آزمایشی دستیار صوتی کورتانا برای اندروید

- شهریور 7, 1394 - 12:04 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6451

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

نسخه بتا کورتانا برای اندروید

نسخه بتا کورتانا برای اندروید

مدتی است که مایکروسافت در حال کار بر روی دستیار صوتی خود با نام کورتانا است تا برای کاربران سیستم عامل اندروید هم قابل استفاده باشد که این خبر پیش از این توصط مایکروسافت اعلام شده بود و همچنین تا به امروز تصاویر مختلفی از این دستیار صوتی بر روی اندروید منتشر شده است.اکنون نسخه آزمایشی کورتانا برای کاربران اندروید در دسترس قرار گرفته و کاربران می توانند آن را در ادامه دریافت کنند.

اکنون این دستیار صوتی برای همه کاربران جدای از نسخه آزمایشی بودن،در دسترس است اما اگر شما هم قصد استفاده از آن را دارید باید اهل کشور آمریکا باشید.

البته برای شما هم قابل استفاده می باشد اما باید پیش از دریافت کورتانا از پلی استور گوگل،توافقنامه تبدیل شدن به یک کاربر برای تست نسخه آزمایشی این دستیار صوتی را قبول کنید.

اکثر قابلیت هایی که کورتانا در ویندوز 10 و ویندوز فون در اختیار کابر قرار می دهد در سیستم عامل اندروید هم وجود دارند.از جمله تنظیم کردن یادآوری های مورد نظر کاربر،جستجو در اینترنت،پیگیری جزئیات پرواز،آغاز وظایف خود در دستگاه های مجهز به کورتانا.اگر دستیار صوتی مایکروسافت برای شما جذاب تر از دستیار صوتی گوگل است می تواند آن را به عنوان دستیاز صوتی پیشفرض و اصلی تنظیم نمایید.

از آنجایی که این دستیار صوتی فعلا در حالت آزمایشی قرار دارد،از برخی قابلیت های دیگر محروم است،برای مثال شما نمی توانید با گفتن دستور هی کورتانا از او بخواهید برایتان اپلیکیشن خاصی را اجرا کند یا تنظیمات مختلفی را در دسترستان قرار دهد.

چهت دریافت این اپلیکیشن از گوگل پلی،بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

google-play

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه