0

وام ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم از بلومبارد

وام ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم از بلومبارد

این روزها وام ارز دیجیتال به یکی از بهترین روش ‌ها در بازار تبدیل شده است. به همین دلیل بسیاری از پلتفرم ‌ها و صرافی ‌ها این وام را به کاربران ارائه می ‌دهند. نگهداری ارزهای دیجیتال به امید رشد آن‌ها، می ‌تواند یک استراتژی ساده در بازار باشد. اما در این روش دارایی شما مدت بسیار زیادی بدون استفاده باقی می ‌ماند. درحالی که پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال، به شما این امکان را می‌دهد که از هولد کردن دارایی ‌های خود، وام دریافت کرده یا سود به دست آورید.

خیلی از سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای دیجیتال، ترجیح می‌دهند که به ارزهایی که هولد کرده‌اند، برای سرمایه‌گذاری‌های جدید و خرید مجدد رمز ارزها، دست نزنند تا بتوانند طبق پیش‌بینی‌ها و استراتژی مورد نظر خود، کسب سود داشته باشند.  در صورت نداشتن سرمایه کافی برای سرمایه‌گذاری مجدد، دریافت اعتبار یا وام رمز ارزها، راهکاری مناسب برای این منظور خواهد بود. این سیستم وام‌دهی می ‌تواند در هر پلتفرمی متفاوت باشد، بنابراین شما باید تمام ریسک ‌ها را در نظر گرفته و بهترین پلتفرم دریافت وام ارز دیجیتال را انتخاب کنید.

عوامل انتخاب پلتفرم وام ارز دیجیتال

پلتفرم ‌هایی که وام ارز دیجیتال را به کاربران ارائه می ‌دهند، دارای شرایط متفاوتی هستند. در این میان این سوال پیش می ‌آید که چگونه می ‌توان بهترین پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال را شناسایی کرد؟ باید گفت که با بررسی برخی عوامل تاثیرگذار، می ‌توان از انتخاب پلتفرم مورد نظر، اطمینان حاصل کرد.

  • ارزیابی نرخ بهره: بهتر است پلتفرمی را انتخاب کنید که نرخ بهره مطلوبی را برای دارایی‌ های شما ارائه دهد.
  • ارزیابی امنیت پلتفرم: مطمئنا امنیت هر پلتفرم، یکی از مهم‌ترین ویژگی ‌های آن است که در انتخاب شما نیز تاثیر گذار خواهد بود.
  • میزان وثیقه: هر پلتفرمی میزان وثیقه متفاوتی را برای ارائه وام در نظر می ‌گیرد، بنابراین باید توان پرداخت این میزان وثیقه را داشته باشید.
  • مدت زمان ارائه وام: پلتفرم ‌هایی که وام را به صورت آنی  ارائه می ‌دهند، گزینه بهتری برای دریافت وام هستند.
  • ارزیابی نسبت وام به ارزش یا LTV: از این معیار مالی برای تعیین ریسک مرتبط با وام ارز دیجیتال استفاده می ‌شود.
  • تجربه کاربری: تجربه کاربری مناسب، یکی از مواردی به شمار می ‌آید که در پلتفرم وام‌دهی بسیار حائز اهمیت است.
مشاهده  اکانت پرمیوم چیست؟ (ملزومات ساخت + نکات امنیتی اضطراری)

بلومبارد بهترین پلتفرم دریافت وام ارز دیجیتال

بلومبارد یکی از چندین پلتفرم دریافت وام ارز دیجیتال است که امروزه سرمایه ‌گذاران و تریدر‌های زیادی از آن استفاده می‌ کنند. شما می ‌توانید به راحتی با قرار دادن ارز‌های دیجیتال به عنوان امانت در این پلتفرم، پول نقد دریافت کنید.‌ همچنین اگر وام بیت کوین دریافت کنید، می ‌توانید تا ۹۰ درصد از ارزش دارایی خود را به صورت آنی پول نقد بگیرید. یکی از مزایایی که پلتفرم بلومبارد در اختیار کاربران قرار می‌ دهد، آزاد‌سازی کوین ‌ها بدون محدودیت از دست دادن، بعد از تسویه حساب است. شخص وام گیرنده، اگر به هر دلیلی قادر به پرداخت بدهی خود نباشد، می‌ تواند از کوین ‌های خود برای پرداخت آن استفاده کند. هنگام دریافت وام از بلومبارد، شما می ‌توانید به تأمین ‌کنندگان وام متصل شده و به آسانی وام ارز دیجیتال خود را دریافت کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *