دانلود کتاب راهنمای برپاسازی وردپرس چندکاربره

- آذر 15, 1394 - 19:36 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6981

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب راهنمای برپاسازی وردپرس چندکاربره

کتاب راهنمای برپاسازی وردپرس چندکاربره

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل سادگی در استفاده و همچنین انعطاف پذیری بالای آن،کاربران فراوانی دارد و به همین منظور از آن می توان به هر نحوی استفاده کرد. وردپرس چندکاربره یکی دیگر از ویژگی های این سی ام اس محبوب است که به کاربر امکان راه انداری چندین بخش متفاوت برای یک سایت را با استفاده از وردپرس می دهد.برای دریافت این کتاب آموزشی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژگی چندکاربره نخستین بار از نسخه ۳٫۰ وردپرس به این سی ام اس اضافه شد و همچنان هم در نسخه های بعدی وجود دارد.به کمک ویژگی وردپرس چندکاربره ،کاربر می تواند چندین سیستم دیگر را از سیستم مرکزی منشب کند و هرکدام را در یک پوشه جداگانه یا یک زیر دامنه جدا،قرار دهد.با این کار به ازای هر زیر دامنه شما یک وبسایت جداخواهید داشت که البته تمام این ویژگی ها از یک سیستم مدیریت محتوای واحد استفاده می کنند.کتاب راهنمای برپاسازی وردپرس چندکاربره هم به طور کامل به این ویژگی وردپرس پرداخته و در نهایت نیز نحوه استفاده از این ویژگی را برای کاربران آموزش داده است.کتاب فوق توسط آقای مایکا اپستاین و خانم آندریا رنیک تآلیف شده و توسط آقایان حامد تکمیل و علی حاج محمدی به فارسی برگردان شده است.

جهت دریافت کتاب با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳٫۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه