دانلود کتاب شبکه در ویندوز ۱۰

- فروردین 20, 1396 - 18:46 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8949

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب شبکه در ویندوز 10

کتاب شبکه در ویندوز ۱۰

با معرفی نسخه جدید سیستم عامل ویندوز، با نام ویندوز ۱۰ شاهد تغییرات چشمگیری در بخش های مختلف این سیستم عامل محبوب بودیم. یکی از بخش های دیگری که در ویندوز ۱۰ پذیرای تغییرات بوده، بخش شبکه و شبکه سازی با استفاده از این سیستم عامل است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم کتابی را برای شما معرفی کنیم که بخش شبکه سازی در ویندوز ۱۰ را به طور مفصل تر توضیح داده است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

کتابی که در این پست قصد معرفی اش را داریم، با نام شبکه در ویندوز ۱۰ شناخته می شود. این کتاب توسط وبسایت مجله شبکه تهیه و گردآوری شده و محتوای آن در برگیرنده مجموعه ای از آموزش های کاربردی در خصوص شبکه سازی و بخش های مرتبط با شبکه کردن دستگاه ها در سیستم عامل ویندوز ۱۰ می باشد. این کتاب می تواند راهنمای خوبی باشد برای انجام تنظیمات شبکه کردن در ویندوز ۱۰، برطرف کردن مشکلاتی نظیر قطعی اینترنت در این سیستم عامل، دستیابی به اطلاعات شبکه در windows 10 و راهنمایی های پرکاربرد و جالب دیگری را در اختیار کاربران ویندوز قرار می دهد.

علاوه بر کتاب فوق، کتابی دیگری تحت عنوان آموزش و ترفندهای ویندوز ۱۰ در وبسایت مقاله آی تی موجود است که می تواند منبع بسیار خوبی برای کاربرانی باشد که به تازگی به استفاده از این نسخه از سیستم عامل ویندوز روی آورده اند.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱٫۶ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه