دانلود کتاب آموزش نرم افزار Word 2016 و Endnote X7

- آذر 21, 1396 - 18:49 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9386

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش Word 2016 و Endnote X7

کتاب آموزش Word 2016 و Endnote X7

نرم افزار Word 2016 جدیدترین نسخه از نرم افزار ورد مجموعه آفیس کمپانی مایکروسافت است. این نرم افزار را می توان محبوب ترین ویرایشگر متن در نظر گرفت که دلیل آن هم مشخصاً به دلیل امکانات فراوان و کاملی است که این نرم افزار در اختیار کاربران خود قرار می دهد. پیشتر وبسایت مقاله آی تی کتاب های آموزشی را برای نسخه های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ ورد منتشر کرده بود. با توجه به اینکه نسخه ۲۰۱۶ این برنامه مدتی است معرفی شده است، ما هم کتابی را برای آموزش Word 2016 آماده کرده ایم که در ادامه می توانید به رایگان دریافت نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش حرفه ای ورد ۲۰۱۳

مجموعه آفیس کمپانی مایکروسافت محبوب ترین و جامع ترین مجموعه نرم افزار های اداری را در خود جای داده است. از بین نرم افزار هایی که در این مجموعه قرار گرفته اند شاید بتوان محبوب ترین آن ها را برنامه ورد دانست که یک ویرایگشر متن حرفه ای با تعداد بسیار زیادی ویژگی و امکانات کاربردی است. این مجموعه نرم افزاری هر سه سال بروزرسانی می شود و نسخه جدید برنامه های آن در اختیار کاربران قرار می گیرد. جدیدترین نسخه این مجموعه مربوط به سال ۲۰۱۶ می باشد. با توجه به اینکه در هر نسخه از این برنامه ها ویژگی ها و امکانات جدیدی اضافه می شوند، توانایی کار با ویژگی های جدید نیاز است. در همین راستا کتاب های آموزشی برای نسخه های مختلف این مجموعه منتشر می شوند. وبسایت مقاله آی تی هم در این مطلب با کتاب آموزش جدیدترین نسخه نرم افزار ورد یعنی Word 2016 در خدمت شما است.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش نرم افزار Word 2010

در این کتاب با آموزش صفر تا صد نرم افزار Word 2016 رو به رو هستید. در واقع این کتاب با در نظر گرفتن کاربرانی که در دسته افراد مبتدی این نرم افزار قرار می گیرند، نوشته شده است. بخش های قدیمی و جدید این نرم افزار به طور کامل و به همراه تصاویر آموزش داده شده اند. همین امر این کتاب را به بهترین منبع فارسی و رایگان نرم افزار Word 2016 تبدیل کرده است.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش کار با word 2007

کتاب فوق علاوه بر آموزش نرم افزار Word به آموزش نرم افزاری دیگر با نام Endnote نیز پرداخته است. این نرم افزار به منظور ذخیره و سازماندهی منابع مورد استفاده در یک پژوهش مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک نرم افزار فوق می توان در پایگاه های مختلف به جستجوی مقالات پرداخت و اطلاعات مورد نیاز را از این پایگاه ها ذخیره کرد. این کتاب آموزشی تمام بخش های این نرم افزار را هم آموزش می دهد و همچنین در کنار آموزش های ذکر شده نحوه کار با وبسایت Scholar.google.com را که یکی از بهترین وبسایت ها در طبقه بندی مقالات علمی و تخصصی می باشد، ارائه داده است.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱۲٫۹ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه