کتاب زبان برنامه سازی سی پلاس پلاس

- اردیبهشت 5, 1397 - 19:41 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9632

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب زبان برنامه سازی سی پلاس پلاس

کتاب زبان برنامه سازی سی پلاس پلاس

وبسایت مقاله آی تی تاکنون کتاب های زیادی را در زمینه برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس معرفی کرده است که برای نمونه می توان به کتاب آموزش زبان برنامه نویسی ++C به فارسی و کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان ++C اشاره کرد. اما این بار با کتاب جدیدی در خدمت شما هستیم که برای دانشجویان رشته های مهندسی به خصوص مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات تهیه شده است. پس اگر شما هم دانشجوی تازه وارد این رشته ها هستید به هیچ عنوان این کتاب را از دست ندهید. جهت دریافت کتاب هم به می توانید به انتهای متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین زبان هایی است که در دانشگاه های ایران برای دانشجویان رشته های مهندسی از جمله کامپیوتر و آی تی تدریس می شود. این زبان پایه اکثر زبان های برنامه نویسی موجود است و از گستردگی بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل یادگیری آن یکی از الزامات برای رشته های فوق الذکر محسوب می شود و البته جزء پیش نیاز های درس های مهم تری نظیر ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ها است. پس اهمین یادگیری این زبان دو چندان می باشد. در همین راستا وبسایت مقاله آی تی کتاب جدیدی برای یادگیری این زبان تهیه کرده که نوع نگارش و آموزش آن مختص دانشجویان است. به این صورت است که از این کتاب و نحوه آموزش آن می توان برای تدریس در کلاس هم بهره برد. در ادامه توضیحات مختصری در مورد کتاب ارائه شده است.

توضیحاتی در خصوص کتاب برنامه سازی سی پلاس پلاس

کتاب زبان برنامه سازی سی پلاس پلاس توسط آقای فرشید شیرافکن تهیه شده است که تاکنون چندین کتاب دیگر از ایشان در این وبسایت منتشر شده. شیوه نگارش و آموزش این کتاب به صورت مقدماتی بوده و برای افرادی است که هیچ آشنایی با زبان برنامه نویسی C++ ندارند. مطالب آموزشی آن تا بخش توابع در این زبان می باشد و در حقیقت برای درس برنامه نویسی مقدماتی که همان طور که از نام آن پیداست به منظور مقدمات شروع کار با برنامه نویسی می باشد. این کتاب هم می تواند توسط دانشجویان برای شروع یادگیری و حتی شرکت در امتحانات و هم برای اساتید به منظور تدریس مورد استفاده قرار گیرد.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲٫۴ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه