فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون قسمت ششم

- اردیبهشت 20, 1397 - 19:12 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9659

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون

فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون قسمت ششم

با یک قسمت دیگر از آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در خدمت شما هستیم. در این قسمت شما نحوه ذخیره کردن یک برنامه در کامپیوتر خود که با زبان پایتون نوشته اید را فرا می گیرید. جهت دانلود رایگان این قسمت از آموزش به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب نگاهی بر نام پای و سای پای (NumPy و SciPy) در پایتون

در پنج قسمتی که از آموزش پایتون گذشت شما با چگونگی نصب پایتون در سیستم عامل ویندوز، تعریف متغیر، انجام محاسبات عددی و چند آموزش دیگر در این زمینه آشنا شدید و تعدادی هم برنامه به کمک این آموزش ها نوشتید. حال به مرحله ذخیره کردن برنامه های خود رسیده اید. اکنون که برنامه های شما نوشته و کامل شده اند، چگونه باید از آن ها در جایی دیگر بهره برد؟ اگر شما ادیتور برنامه خود را ببندید تمام کدهای نوشته شده شما از بین خواهند رفت و باید از ابتدا شروع به کدنویسی کنید. اما محیط پایتون امکانی را برای شما فراهم کرده تا کدهای نوشته شده خود را در یک فایل مجزا ذخیره کنید تا بر روی هر سیستمی بدون نیاز به برنامه نویسی مجدد به آن ها دسترسی داشته باشید. در قسمت ششم آموزش پایتون شما با این ویژگی آشنا می شوید و چگونگی استفاده از آن را هم می آموزید.

جهت دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این آموزش، به صفحه مربوط به آن با نام فیلم آموزش مقدماتی پایتون در وبسایت مراجعه نمایید.

جهت دریافت فیلم آموزشی با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱۱٫۸ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه