آموزش برنامه نویسی پایتون : قسمت شانزدهم (قسمت آخر)

- مرداد ۲۵, ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=18288

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون

فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون : قسمت شانزدهم (قسمت آخر)

در شانزدهمین قسمت از آموزش برنامه نویسی پایتون با مباحث تخصصی تر این زبان برنامه نویسی در خدمت شما هستیم. برای شروع آموزش در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: کتاب آموزش برنامه نویسی پایتون

در قسمت شانزدهم و آخرین قسمت آموزش مقدماتی برنامه نویسی پایتون، کمی وارد مباحث پیشرفته این زبان می شویم. یکی از مواردی که در بخش پیشرفته Python وجود دارد، مبحث Tuple ها است. تاپل نوعی Data Collection Set یا همان مجموعه داده همانند لیست ها می باشد، با این تفاوت که امکان تغییر نوع داده و سایز Tuple ها وجود ندارد و چیزی که در ابتدا تعریف شده، تا انتها ثابت باقی می ماند.

در فیلم آموزشی این بخش، به طور کامل با مبحث تاپل ها آشنا می شوید و نحوه تعریف و استفاده از داده های موجود در آن را می آموزید. برای دانلود آخرین قسمت از آموزش برنامه نویسی پایتون، می توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید. برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده، به صفحه فیلم آموزش مقدماتی پایتون در وبسایت مراجعه کنید.

در پایان این مجموعه آموزشی، خوشحال می شویم نظرات شما را در مورد این آموزش بشنویم. امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بتواند دانش برنامه نویسی شما را در زمینه مورد علاقه تان افزایش دهد. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری از این زبان بدست آورید، می توانید به وبسایت مرجع زبان برنامه نویسی پایتون، مراجعه کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳۷ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه