دانلود کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو + حل مسائل فارسی

- تیر 27, 1396 - 12:47 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9096

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو

درس معماری کامپیوتر که از دروس مشترک بین رشته های مهندسی کامپیوتر، آی تی و برق محسوب می شود، جزء دروس پرکاربرد و مهم برای این رشته ها می باشد. این درس در رشته های کامپیوتر و آی تی، پیشنیاز دروس طراحی دیجیتال، سیستم های عامل و ریزپردازنده است که همه ی این دروس هم از نظر دوره کارشناسی و هم برای افرادی که قصد شرکت در آزمون ارشد این دو رشته را دارند، دروس مهمی به شمار می روند. بر همین مبنا یادگیری درس معماری کامپیوتر آن هم به صورت حرفه ای، در آینده دانشجویان این رشته ها تأثیر بسزایی دارد. به دلیل چنین اهمیتی، در این پست قصد معرفی کتابی را داریم که یکی از مهمترین منابع درس معماری کامپیوتر محسوب می شود و در اکثر دانشگاه های کشور به عنوان منبع درسی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت دریافت این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب طراحی دیجیتال (مدار منطقی) موریس مانو + حل مسائل

توضیحاتی در خصوص کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو:

کتابی که قصد معرفی آن را داریم به عنوان مهترین منبع درس معماری کامپیوتر از طرف وزارت علوم تعیین شده است. این کتاب تألیف آقای موریس مانو می باشد که تاکنون چندین کتاب دیگر هم در زمینه رشته های آی تی و کامپیوتر نوشته است. این کتاب توسط آقای دکتر قدرت الله سپیدنام به زبان فارسی ترجمه شده است. کتاب فوق از نظر زبان ارائه، دارای زبانی روان و ساده است به گونه ای که هر کاربری می تواند به صورت خودآموز این کتاب را مطالعه کند و دانش خود را در این زمینه افزایش دهد. کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو به منظور تثبیت مطالب ارائه شده در ذهن خواننده، دارای مثال ها و مسائل فراوانی است که با انجام این مسائل، کاربر به اندازه ای در این کتاب خبره می شود که می تواند آن را به سایر کاربران نیز آموزش دهد!

در کنار این کتاب، حل مسائل آن را نیز که به زبان فارسی هم می باشد، در اختیارتان قرار داده ایم اما پیشنهاد این است که در ابتدا خود مسائل را حل کنید و در انتها به سراغ حل مسائل بروید، آن هم فقط برای مشخص کردن اشتباهات خود.

برای دریافت کتاب های درسی بیشتر در زمینه مباحث مختلف رشته های مهندسی آی تی و کامپیوتر به صفحه درسی – دانشگاهی مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود کتاب با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲۰ مگابایت
 • دانلود حل مسائل با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۶٫۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه