0

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو + حل مسائل فارسی

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو یکی از بهترین منابع یادگیری این درس جذاب است که تقریبا در تمام دانشگاه های ایران به عنوان یک مرجع اصلی برای آموزش درس معماری کامپیوتر انتخاب می شود. هم اکنون می توانید این کتاب را به صورت کاملا رایگان و به زبان به همراه حل مسائل آن از وبسایت مقاله آی تی دانلود کنید.

درس معماری کامپیوتر که از دروس مشترک بین رشته های مهندسی کامپیوتر، آی تی و برق محسوب می شود، جزء دروس پرکاربرد و مهم برای این رشته ها می باشد. این درس در رشته های کامپیوتر و آی تی، پیشنیاز دروس طراحی دیجیتال، سیستم های عامل و ریزپردازنده است که همه ی این دروس هم از نظر دوره کارشناسی و هم برای افرادی که قصد شرکت در آزمون ارشد این دو رشته را دارند، دروس مهمی به شمار می روند.

بر همین مبنا یادگیری درس معماری کامپیوتر آن هم به صورت حرفه ای، در آینده دانشجویان این رشته ها تأثیر بسزایی دارد. به دلیل چنین اهمیتی، در این پست قصد معرفی کتاب معماری کامپیوتر مانو را داریم که یکی از مهمترین منابع درس معماری کامپیوتر محسوب می شود و در اکثر دانشگاه های کشور به عنوان منبع درسی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو

کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو که قصد معرفی آن را داریم به عنوان مهترین منبع درس معماری کامپیوتر از طرف وزارت علوم تعیین شده است. این کتاب تألیف آقای موریس مانو می باشد که تاکنون چندین کتاب دیگر هم در زمینه رشته های آی تی و کامپیوتر نوشته است. این کتاب توسط آقای دکتر قدرت الله سپیدنام به زبان فارسی ترجمه شده است.

مشاهده  دانلود کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Expression WEB

کتاب فوق از نظر زبان ارائه، دارای زبانی روان و ساده است به گونه ای که هر کاربری می تواند به صورت خودآموز این کتاب را مطالعه کند و دانش خود را در این زمینه افزایش دهد. کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو به منظور تثبیت مطالب ارائه شده در ذهن خواننده، دارای مثال ها و مسائل فراوانی است که با انجام این مسائل، کاربر به اندازه ای در این کتاب خبره می شود که می تواند آن را به سایر کاربران نیز آموزش دهد!

در کنار کتاب معماری کامپیوتر مانو، حل مسائل آن را نیز که به زبان فارسی هم می باشد، در اختیارتان قرار داده ایم اما پیشنهاد این است که در ابتدا خود مسائل را حل کنید و در انتها به سراغ حل مسائل بروید، آن هم فقط برای مشخص کردن اشتباهات خود.

برای دریافت کتاب های درسی بیشتر در زمینه مباحث مختلف رشته های مهندسی آی تی و کامپیوتر به صفحه درسی – دانشگاهی مراجعه نمایید.

 • دانلود کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو
 • حجم فایل : 20 مگابایت
 • حل مسائل کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو
 • من از وبسایت مقاله آی تی حمایت می کنم
 • حجم فایل : 6.2 مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 1 میانگین: 2]
  برچسب‌ها:

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *