دانلود کتاب سیستم های خبره و وبسایت های تجاری

- اسفند 22, 1393 - 14:57 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3861

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب سیستم های خبره و وبسایت های تجاری

کتاب سیستم های خبره و وبسایت های تجاری

سیستم‌ های‌ خبره‌ با‌ هدف‌ در‌د سترس‌ قرار‌دادن‌ مهارت‌ های‌ افراد‌ متخصص،‌برای‌ افراد‌ غیر‌متخصص طراحی‌ شده‌اند. این‌ برنامه‌ ها‌ الگوی‌ تفکر‌ و‌ شیوه‌ عملکرد‌ انسان‌ را‌ شبیه‌سازی‌ می‌کنند‌ و‌ باعث‌ نزدیکی عملکرد‌ سیستم‌ های‌ خبره‌ با‌ عملکرد‌ انسان یا‌ فرد‌ خبره‌ می‌شوند. یکی از‌ کابردهای‌ بی‌شمار‌ سیستم‌ خبره  تسهیل‌ سازی‌ و‌ افزایش‌ فروش‌ در‌ سایتهای‌ تجاری‌ اینترنتی‌ می‌باشد.‌‌این سیستم ها اگر به درستی به کار گرفته شوند می توانند‌ تاثیر‌ مثبت‌ چشم‌ گیری‌ در افزایش‌ بهره‌وری‌ وبسایت های تجاری و افزایش فروش آنها داشته باشند.

در کتابی که در این مطلب تحت عنوان سیستم های خبره و وبسایت های تجاری به شما معرفی می شود به صورت خلاصه به معرفی این مبحث پرداخته می شود که در آن اطلاعاتی در خصوص تحقیقات صورت گرفته در مورد این ویژگی ارائه شده است.این کتاب به معرفی تجارت الکترونیک که یکی از زیر شاخه های آی تی محسوب می شود می پردازد.با مطالعه این کتاب و یادگیری این مبحث می توانید محصولات خود را با بازدهی بالاتری در اینترنت به فروش برسانید و به موفقیت های چشمگیری در عرصه تجارت الکترونیک دست یابید.

جهت دانلود فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه