0

دانلود فیلم آموزش نرم افزار MS Project (مایکروسافت پروجکت) قسمت اول

فیلم آموزش نرم افزار MS Project (مایکروسافت پروجکت) قسمت اول
فیلم آموزش نرم افزار MS Project (مایکروسافت پروجکت) قسمت اول

فیلم آموزش نرم افزار MS Project (مایکروسافت پروجکت) قسمت اول

نرم افزار MS Project و یا معادل فارسی آن مایکروسافت پروجکت نام یکی دیگر از محصولات مجموعه آفیس کمپانی مایکروسافت محسوب می شود که به منظور مدیریت و کنترل پروژه ها بر پایه علم مدیریت پروژه برای پروژه های عمرانی، صنعتی و یا حوزه آی تی مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دوره کارشناسی درسی تحت عنوان مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات خواهند داشت که در این درس با نرم افزار MS Project آشنا خواهند شد. در همین راستا برای این دسته از دانشجویان فیلم آموزشی تهیه کرده ایم که به یادگیری این نرم افزار می پردازد. جهت دریافت قسمت اول این مجموعه آموزشی به ادامه متن مراجعه نمایید.

همان طور که در بالا توضیح دادیم، نرم افزار MS Project یکی از محصولات مجموعه نرم افزاری مایکروسافت آفیس می باشد که برای مدیریت هر نوع پروژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به گسترش علم کامپیوتر امروزه دیگر برای مدیریت پروژه ها به خصوص پروژه های بسیار بزرگ، از دفتر و کاغذ و حساب و کتاب های دستی کمتر استفاده می شود و به جای انجام کار های زمان بر و پر هزینه، به کمک نرم افزار هایی نظیر MS Project نیازمندی ها و محاسبات مربوط به یک پروژه به آسانی گردآوری می شود.

به کمک این نرم افزار می توان میزان بودجه مورد نیاز برای یک پروژه، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز، ابزار و قطعات مورد نیاز، تعداد روزهای کاری مورد نیاز برای پیاده سازی پروزه و در نهایت مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن یک پروژه را پیش از شروع آن با درصد احتمال بالایی تخمین زد. نرم افزار MS Project از امکانات بالایی برای مدیریت و کنترل پروژه ها برخوردار است و برای هر نوع پروژه ای می توان از این نرم افزار استفاده کرد.

دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دوره کارشناسی خود درسی با نام مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات را خواهند گذراند که در این درس با چگونگی پیاده سازی یک پروژه آی تی و نرم افزار MS Project آشنا می شوند. یادگیری این نرم افزار کمک بسیار بزرگی به این افراد می کند و در آینده شغلی هم مزایای مثبتی خواهد شد. با توجه به این موضوع وبسایت مقاله آی تی برای دانشجویان و مهندسین آی تی مجموعه آموزشی MS Project را تهیه کرده است. این مجموعه شامل ۶ قسمت بوده و به صورت مقدماتی و البته پروژه محور کاربر را با کلیات و امکانات اصلی این نرم افزار و چگونگی استفاده از این امکانات آشنا می کند. قسمت اول این مجموعه در ادامه همین متن قابل دریافت است.

جهت دریافت سایر بخش های منتشر شده از این مجموعه آموزشی به صفحه مربوط به آن با نام فیلم آموزش نرم افزار MS Project مراجعه نمایید.

جهت دریافت فیلم آموزشی با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۳۱ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *