دانلود فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 قسمت هشتم | مقاله آی تی

دانلود فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 قسمت هشتم

- آذر ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8587

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 قسمت هشتم

فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 قسمت هشتم

بعد از وقفه ای یک ماهه، با هشتمین قسمت از مجموعه آموزشی بوت استرپ ورژن 3 در خدمت کاربران و همراهان وبسایت مقاله آی تی هستیم. پیش از ارائه توضیحات مربوط به این قسمت، نخست پوزش میخواهیم به خاطر وقفه ای که برای فعالیت ما به وجود آمد. به خاطر پاره ای از مشکلات، مدتی امکان فعالیت وجود نداشت. اما اکنون مجددا در خدمت شما هستیم. هم اکنون می توانید این قسمت از مجموعه آموزش بوت استرپ را در ادامه دریافت نمایید.

قسمت هشتم فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 به Button ها یا همان دکمه ها در طراحی وب پرداخته شده است. این فریم ورک برای دکمه ها استایل های پیش فرض و زیبایی را با امکانات فراوان طراحی کرده است که نیاز به استایل دهی دکمه ها را برای طراحان وب از میان برداشته است. هم چنین در این قسمت از مجموعه آموزشی فوق به کلاس های Hidden به منظور پنهان کردن برخی خاصیت ها برای برخی رزولوشن ها و صفحات هم پرداخته شده است.

جهت دریافت سایر بخش های منتشر شده از این فیلم آموزشی، می توانید به صفحه فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 در وبسایت مراجعه نمایید. همچنین اگر آشنایی با طراحی وب ندارید می توانید با مراجعه به صفحات طراحی وب HTML & CSS و JQuery ، پیش نیاز هار لازم را برای گذراندن دوره های طراحی وب و بوت استرپ بیاموزید.

جهت دانلود فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : 14.5 مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه