0

کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز

کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز
کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز

کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز

سرویس گوگل ادز یا گوگل ادوردز (به انگلیسی: Google Adwords) یکی از سرویس های کمپانی گوگل برای انجام تبلیغات کلیکی در بستر موتور جستجوی گوگل محسوب می شود. در این مطلب قصد داریم به استفاده از این سرویس برای تبلیغ اپلیکیشن خود بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس ارائه تبلیغات کلیکی شرکت گوگل با نام گوگل ادز یا گوگل ادوردز شناخته می شود. به کمک این سرویس تبلیغاتی، صاحبان وبسایت و کسب و کار های مختلف که خدمات خود را در بستر اینترنت هم ارائه می دهند و دارای وبسایت و اپلیکیشن هستند، می توانند محصولات خود را با پرداخت هزینه در موتور جستجوی گوگل تبلیغ کنند. این سرویس تبلیغاتی مبتنی بر تبلیغات کلیلی است و به همین دلیل یکی از کم هزینه ترین و بهینه ترین راه ها برای نمایش وبسایت در جایگاه های بالا در گوگل محسوب می شود.

تبلیغات کلیکی چیپست؟

تبلیغات کلیکی چیپست؟

پیش از شروع آشنایی بیشتر با گوگل ادز ابتدا به سراغ تبلیغات کلیکی می رویم. انواع مختلفی از تبلیغات در فضای وب وجود دارد که یکی از این نوع تبلیغ ها، تبلیغات کلیلی نام دارد. این روش تبلیغاتی به طور خلاصه به این صورت کار می کند که آگهی دهنده به ازای کلیک هایی که بر روی وبسایتش انجام می شود، هزینه را واریز می کند. به صورت کامل تر، روش کار این نوع تبلیغ این گونه است که صاحب وبسایت برای انجام تبلیغات، به ازای بودجه مدنظر خود و جایگاه تبلیغاتی مورد نظر، آگهی وبسایت خود را در وبسایت های تبلیغ کننده نمایش می دهد و در ابتدا هیچ هزینه ای به صورت یکجا به تبلیغ کننده پرداخت نمی کند. در مقابل به ازای هر کلیکی که یک کاربر در وبسایت تبلیغ کننده بر روی بنر تبلیغاتی وبسایت آگهی دهنده انجام می دهد، هزینه ای از بودجه تعریف شده کسر شده و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.

قیمت تبلیغات در این حالت متغیر بوده و به ازای کلیک های مختلف و حتی میزان ماندگاری کاربر در وبسایت آگهی دهنده می تواند افزایش یابد. این روش امروزه یکی از محبوب ترین روش های تبلیغات آنلاین و در بستر اینترنت می باشد، چرا که در این روش، بهینه ترین و عادلانه ترین روش قیمت گذاری تبلیغات وجود دارد و وبسایت آگهی دهنده فقط در صورت دریافت کلیک از طرف کاربر هزینه را واریز می کند. وجود الگوریتم های هوش مصنوعی و جلوگیری از تقلب هم باعث شده که در روش تبلیغات کلیکی، کاربران واقعی و منحصر به فرد از کاربران تقلبی و ربات ها جدا شود و به این صورت هزینه واقعی تر و همچنین تعداد کلیک های دقیق تری دریافت شود.

معرفی سرویس گوگل ادز (Google Adwords)

معرفی سرویس گوگل ادز (Google Adwords)

از همین روش تبلیغاتی در سرویس گوگل ادز نیز استفاده می شود. در این سرویس هم صاحب وبسایت بودجه خود را تعریف می کند و به ازای نمایش وبسایت خود در نتایح جستجوی گوگل و کلیک هایی که دریافت می کند، هزینه از این بودجه کم شده و به حساب گوگل افزوده می شود. در اینجا هم هزینه کلیک های تبلیغاتی متغیر بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مکانیزم قیمت گذاری و نحوه عملکرد گوگل ادز به این صورت است که کاربر بسته به کلمات کلیدی که تعریف می کند، جایگاه هایی که در نتایج سرچ گوگل به نمایش در می آید، کلمات کلیدی که باعث نشان دادن این تبلیغ به کاربر می شود و چندین عامل دیگر، قیمت های مختلفی برای کلیک های انجام شده بر روی تبلیغ تعریف می شود. نحوه کارکرد هم، همان طور که گفتیم طبق کلمه کلیدی است و براساس کلمه کلیدی که صاحب وبسایت در داشبورد گوگل ادز خود تعریف کرده، هنگام سرچ آن کلمه کلیدی و مشابه های آن توسط کاربران مختلف، این تبلیغ به کاربران نمایش داده می شود.

سرویس گوگل ادز خود شامل چندین زیرسرویس برای ارائه خدمات تبلیغات و آنالیز داده ها برای صاحبان کسب و کار ها و متخصصین دیجیتال مارکتینگ است. یکی از انواع تبلیغاتی که بر روی این سرویس می توان اجرا کرد، تبلیغ اپلیکیشن در نتایج جست و جوی گوگل است. این سرویس مناسب کسب و کار هایی است که محصولات و خدمات خود در قالب اپ های موبایلی ارائه می دهند. به کمک این سرویس، اپلیکیشن کسب و کار شما در نتایج جست و جوی گوگل و در اپ استور های مختلف نظیر گوگل پلی استور به نمایش در می آید و کاربران می توانند آن را دریافت نمایید.

مشاهده  دانلود شماره نوزدهم ماهنامه بازینامه

مطلب مرتبط: کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟

با توجه به میزان استفاده بالای کاربران از تلفن های هوشمند و همچنین محبوبیت بالای اپلیکیشن ها در بین کاربران، این نوع تبلیغات در گوگل ادز یکی از پرکاربردترین و بهترین روش ها برای بازاریابی و معرفی اپلیکیشن به مخاطبان هدف می باشد. به همین دلیل ما کتابی تهیه کرده ایم که به شما کمک می کند اپلیکیشن خود را در سرویس گوگل ادز برای تبلیغ ثبت کنید.

کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز منبعی فوق العاده برای افرادی است که می خواهند به کمک گوگل به بازاریابی اپلیکیشن خود و جذب مخاطبان هدفمند بپردازند. این کتاب همان طور که از نامش پبداست، راهنمایی کامل و جامع است برای اینکه بتوان به بهترین شکل یک اپلیکیشن را در سرویس گوگل ادز برای تبلیغ در نتایج جست و جو ثبت کرد.

این کتاب نه تنها شما را برای اینکه کمپین نصب اپلیکیشن خود را در گوگل ادز برای تبلیغ ثبت کنید راهنمایی می کند، بلکه به شما برای موفق شدن در این کمپین و جذب بهترین و بیشتری مخاطبان نیز کمک خواهد کرد. در کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز، شما به صورت جامع تر با سرویس گوگل ادوردز و خدماتی که در این سرویس ارائه می شود، آشنا می شوید، چگونگی کار با ویژگی هایی این سرویس را می آموزید، نحوه راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی را فرا می گیرد، با استراتژی های قیمت گذاری در گوگل ادز نیز آشنا خواهید شد و در انتهای فرا می گیرید که چگونه می توانید کمپین تبلیغاتی نصب اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید و آن را در بهترین حالت مطابق با کلمات کلیدی مورد نظر خود در نتایج جست و جوی گوگل به نمایش درآورید.

مطلب مرتبط: کتاب بازاریابی موتورهای جستجو برای کسب و کار های کوچک

اگر شما صاحب کسب و کار الکترونیکی هستید و برای بیزینس خود اپلیکیشن ساخته اید و یا توسعه دهنده اپلیکیشن هستید و می خواهید برای اپی که خودتان تهیه کرده اید، مخاطبان مناسبی پیدا کنید و یا اینکه به عنوان متخصص دیجیتال مارکتینگ در شرکت یا استارتاپی در حال فعالیت هستید و قصد دارید برای اپلیکیشن این بیزینس مخاطب جذب کنید، این کتاب بهترین راهنما برای جذب مخاطب هدف شما خواهد بود.

پس وقت را هدر ندهید و همین الان این کتاب فوق العاده را به رایگان از انتهای همین پست دانلود کنید. کتاب راهنمای کامل تبلیغ اپلیکیشن با گوگل ادز محصول آژانس بازاریابی دیجیتال نوین است که یکی از بهترین تیم های دیجیتال مارکتینگ در ایران محسوب می شوند و این کتاب هم بدون شک یکی از بهترین محصولات تهیه شده توسط این تیم می باشد.

فراموش نکنید که می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد این کتاب در همین پست و همچنین شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • من از این کتاب حمایت می کنم
 • حجم فایل : ۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *