آموزش هک : اکسپلویت نویسی

- خرداد 1, 1397 - 18:42 1 دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9705

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب هنر اکسپلویت نویسی

کتاب هنر اکسپلویت نویسی

یکی از مهمترین مهارت ها در تبدیل شدن به یک هکر واقعی، تسلط بر دانش اکسپلویت نویسی است. مهارتی که از آن به عنوان روح هکینک یاد می شود و در نوع خود یک هنر بزرگ است. ما در این مطلب قصد داریم شما را به یک هکر حرفه ای و هنرمند تبدیل کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب آموزش کوتاه و کاربردی از NMAP برای تست نفوذ

اکسپلویت کردن در واقع نوعی تکنیک برای اجرای مجموعه ای از کارها توسط یک برنامه بر روی یک سیستم کامپیوتری است، حتی اگر آن برنامه از انجام کارهای مورد نظر ما منع شده باشد. در حقیقت این تکنیک به کمک اشتباهات برنامه نویسی که در طی مراحل ساخت و تولید یک نرم افزار صورت می گیرد به وجود آمده است. اکسپلویت نویسی را باید یکی از ستون های پایه و اصلی دانش هکینک دانست به صورتی که اگر کسی قصد دارد به یک هکر واقعی و حرفه ای تبدیل شود، یکی از مراحل مهم آن تسلط بر این مهارت است.

وبسایت مقاله آی تی برای اینکه کاربران علاقه مند خود در زمینه هکینک را یاری رساند، در این مطلب کتابی را معرفی کرده است که در نوع خود کم نظیر بوده و می تواند یکی از بهترین منابع برای کمک به این کاربران باشد. کتاب پیش روی شما هنر اکسپلویت نویسی نام دارد. این کتاب ترجمه آزاد از کتابی انگلیسی با نام Hacking: The Art of Exploitation است که توسط آقای سعید بیکی به زبان فارسی برگردان شده است. در این کتاب کاربر با دانش اکسپلویت نویسی به طور کامل آشنا می شود، چگونگی کارکرد و پیاده سازی این دانش را می آموزد و در انتها با برخی از تکنیک های مهم این دانش آشنا شده و نحوه به کارگیری ان ها را فرا می گیرد. فراموش نکنید که تسلط کافی به دانش برنامه نویسی و آشنایی اولیه به مباحث هک از پیش نیاز های مهارت اکسپلویت نویسی است.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱٫۷ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  یک دیدگاه