دستیار صوتی کورتانا برای ios هم منتشر شد.

- آذر 19, 1394 - 19:07 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7007

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

دستیار صوتی کورتانا برای ios

دستیار صوتی کورتانا برای ios

حدودا سه ما پیش بود که اعلام کردیم نسخه آزمایشی دستیار صوتی کمپانی مایکروسافت با نام کورتانا برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.اکنون بعد از گذشته چندین ماه،نوبت به سیستم عامل ios رسیده تا به این دستیار صوتی مجهز شود. کورتانا روز گذشته به طور رسمی برای سیستم عامل ios هم منتشر شد و اکنون کاربران این سیستم عامل می توانند این دستیار صوتی را برای گجت های ios خود دریافت کنند.در ادامه با ما همراه باشید.

با توجه به انتشار کورتانا برای ios ،حال می توان گفت این دستیار صوتی برای مهمترین سیستم عامل های موبایلی هم موجود است و در واقع تنها دستیار صوتی است که میتوان از آن بر روی چندین سیستم عامل متفاوت استفاده کرد.این دستیار صوتی در حال حاضر فقط در کشور های چین و آمریکا برای کاربران ios در دسترس است اما مایکروسافت وعده داده که به زودی در سایر کشور ها نیز برای این سیستم عامل قابل استفاده خواهد بود.

کورتانا به عنوان دستیار صوتی مایکروسافت،یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد که در واقع باید گفت ترکیبی از دستیار صوتی گوگل و دستیار صوتی اپل است،امکانات فراوانی که در این سیستم تعبیه شده هم کار با آن را جذاب تر و پرکاربرد تر می کند و هم می تواند به اکثر نیاز های کاربران بر روی هر سیستم عاملی پاسخ دهد.از جمله ویژگی های این دستیار صوتی می توان به اعلام آب و هوا،دسترسی به تماس ها و پیام ها،پاسخ گویی به سوالات،اعلام یادآوری های ثبت شده،اجرا اپلیکیشن ها و… اشاره کرد.

کاربران ios برای استفاده از کورتانا می توانند به اپ استور کمپانی اپل مراجعه کرده و این دستیار صوتی را در قالب یک اپلیکیشن رایگان،دریافت نمایند.البته باید توجه داشته باشید که امکان استفاده از این اپ فعلا فقط در کشور آمریکا و چین وجود دارد.

itunes

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه